Шок у Донецьку. ДніпроАЗОТ розгромив Тигрів

3 лютого 2012, 23:58
0
20

У п'ятницю, 3 лютого, БК Донецьк приймав ДніпроАЗОТ у рамках розіграшу чемпіонату української Суперліги.

Донецьк зазнав другої поразки поспіль в чемпіонаті Суперліги, поступившись ДніпроАЗОТу з рахунком 73-92. Виснажені в попередній день протистоянням з Ферро-ЗНТУ, підопічні Саші Обрадовича не зуміли нічого вдіяти зі снайперами дніпродзержинської команди, які реалізували 13/27 триочкових кидків. Зазначимо, що господарям на цей раз не могли допомогти ключові гравці Рамел Каррі і В'ячеслав Кравцов.

Уже першу половину гості завершили з хорошим відсотком реалізації дальніх пострілів (7/14), левову частку яких на свій рахунок записали Маріо Літтл і Сергій Горбенко. Це дозволило ДніпроАЗОТу вирушити на велику перерву, лідируючи 47-36. У другій половині команда Дональдаса Кайрисаще більше зміцнила свою перевагу.

Найкращим гравцем матчу став плеймейкер гостей Стенлі Прінгл, який, суттєво додавши після великої перерви, відзначився 23 очками, 8 передачами, 6 підбираннями та 5 перехопленнями. Маріо Літтл завершив гру з 20 очками, 6 передачами та 5 підбираннями в активі. Таку ж кількість очок здобув Сергій Горбенко, додавши до них 5 підбирань. Дабл-дабл (16 очок + 11 підбирань + 4 блок-шота) оформив Майкл Даніген.

Іван Раденович приніс Донецьку 22 очки, а також зібрав 8 відскоків. Вуле Авдалович відзначився 14 очками, 4 підбираннями та 4 передачами. 10 очок і 8 підбирань на свій рахунок записав Віталій Коваленко.

За матеріалами: Суперліга