Суперліга: Донецьк впорався з Києвом, Азовмаш переграв Миколаїв, Політехніка здолала Хіміка

0
33
Тигри покусали Вовків

У вівторок, 14 лютого, відбулися три поєдинки української Суперліги.

Італійський фахівець Лука Бечі виграв свій перший матч у якості головного тренера Азовмаша, здобувши переконливу перемогу над Миколаєвом із рахунком 89-63. Вирішальною стала друга десятихвилинка, за підсумками якої розрив у рахунку на користь маріупольців досяг дев'ятнадцяти очок.

Перевага у боротьбі під щитами, а також п'ятдесятивідсоткова реалізація дальніх кидків (6/12) допомогли маріупольській команді виграти першу половину із рахунком 48-29. Проте не це стало вирішальним, а провал Миколаєва у другій чверті, протягом якої Корабели зуміли здобути лише п'ять очок, пропустивши двадцять одне.

Всередині завершальної десятихвилинки здалося, що Азовмаш занадто рано повірив у свою перемогу, дозволивши корабелам, які реалізували три поспіль далекі кидки, скоротити різницю в рахунку до десяти очок. Однак до кінця гри перевага господарів паркету знову зросла.

Найкращимгравцем зустрічі став форвард Азовмаша Артур Дроздов, який оформив дабл-дабл (20 очок + 11 підбирань). 13 очок і 6 підбирань на свій рахунок записав Олексій Печеров. По 10 очок отримали Деніел Юінг і Джозеф Кріспін.Єдиним гравцем у складі Миколаєва, який перетнув десятіочковий рубіж результативності став Родні Грін - на рахунку американця 17 балів і 4 передачі. Олексій Онуфрієв заніс до свого активу 9 очок і 4 підбирання.

В іншому поєдинку дня Політехніка-Галичина перемогла Хімік, причому Мирослав Тодич став найкращим гравцем матчу, який завершився з рахунком 81-72 на користь львівської команди. Відзначимо, що підопічні Желько Лукаїча здобули другу поспіль перемогу в чемпіонаті Суперліги.

У першій половині Політехніка-Галичина впевнено переграла южненців під щитами (27/11 підборів), незважаючи на те, що Владан Вукосавлевич не продемонстрував звичної гри, відзначившись лише двома очками зі штрафних і двома підборами. Втім, перевага, з яким львівська команда вирушила на велику перерву, склала дванадцять пунктів - 41-29.

На старті третьої чверті южненці спробували переламати гру на свою користь. І Денис Яковлєв, який тричі поспіль завершував атаки Хіміка далекими кидками, скоротив відставання своєї команди до чотирьох пунктів. Ще раз подібне українському форварду гостей вдалося на початку завершальної десятихвилинки, а ближче до її завершення Хімік взагалі зрівняв рахунок. Проте за час, що залишився до фінальної сирени, господарі повернули собі перевагу.

Мирослав Тодич завершив гру з 19 очками та 9 підбираннями в активі. Ленс Харріс став автором 16 очок і 5 передач. Найкращу гру в сезоні провів Павло Ревзін, на рахунку якого 12 очок, зокрема 4/4 дальніх кидків. Кеддрік Мейс отримав 10 очок і зібрав 6 відскоків.

Захисник Хіміка Даррелл Мітчелл став найрезультативнішим гравцем зустрічі, відзначившись 22 очками, 4 підбираннями та 4 передачами. Денис Яковлєв записав на свій рахунок 15 очок, Рейшон Террі - 14 очок і 11 підбирань.

В цей же день передня лінія Донецька в особі Івана Раденовича та В'ячеслава Кравцова забезпечила Тиграм перевагу у матчі з Києвом, який завершився з рахунком 90-78 на користь команди Саші Обрадовіча.

Поступаючись господарям, особливо в першій чверті, в боротьбі під щитами, команда Віталія Чернія зробила ставку на дальні кидки. І в першій половині зустрічі це себе виправдало, адже до великої перерви снайпери гостей реалізували 10/17 пострілів із-за дуги, чотири з яких на свій рахунок записав Артем Швець. Капітан Києва взагалі став найрезультативнішим у складах обох команд, здобувши 19 очок. А ривок, який Артем з партнерами організували наприкінці другої чверті дозволив їм вийти в лідери - 57-50.

Столична команда лідирувала впродовж всієї третьої чверті, однак заключна десятихвилинка минула під знаком переваги Донецька, в складі якого ефектними данками місцеву публіку радував екс-гравець Вовків В'ячеслав Кравцов. У підсумку гра завершилася досить переконливою перемогою господарів паркету.

Найрезультативнішим гравцем у їхньому складі став Іван Раденович, який відзначився 18 очками та 8 підбираннями. В'ячеслав Кравцов до 17 очківдодав 4 підбирання.. Майкл Лі отримав 16 очок і зібрав 4 відскоки. Вуле Авдалович записав на свій рахунок 13 очок, 7 підбирань і 5 передач, Рамел Каррі - 11 очок.

Артем Швець приніс Києву 21 очко, а також зібрав 5 відскоків. По 10 очок отримали Деррік Зіммерман і Вернон Гудрідж, в активі якого також 9 підбирань, по 9 очок - Гаррі Ервін і В'ячеслав Бобров.

За матеріалами:Суперліга

ТЕГИ: АзовмашБК ДонецкБК КиевХимикМБК НиколаевПолитехника-Галичина