Євробаскет: Україна сенсаційно перемагає Німеччину

6 вересня 2013, 16:23
0
54
Сергій Гладир став одним з творців перемоги України над Німеччиною

У п'ятницю, 6 вересня, збірна України здобула третю перемогу на чемпіонаті Європи з баскетболу, ставши сильнішою за Німеччину.

Перша чверть розпочалася з двох очок для України, але потім наша команда отримала в своє кільце десять поспіль, і туманні перспективи у поєдинку. Однак кілька точних влучань - і ось уже за півхвилини до кінця чверті В'ячеслав Кравцов знову виводить нашим хлопців уперед. У підсумку перша чверть завершилася з рахунком 15:16.

Друга чверть спочатку проходила на рівних. Як тільки хтось із суперників виходив вперед, інший  його наздоганяв. Однак у середині чверті трапився перелом - Україна забивала, а німці більше п'яти хвилин не могли набрати жодного очка. Завдяки цьому на перерву наші пішли з комфортними +9, а другу чверть виграли з рахунком 24:14.

У третій чверті Німеччина змогла скористатися невдачами України і підібралася на чотири пункти - але пара хороших влучань, і різниця в рахунку була відновлена. У підсумку наші хлопці програли у третій чверті два очки - 25:27.

У четвертій чверті наші хлопці зробили все для того, щоб забезпечити собі нервову кінцівку. Швидко нахапалися персональних попереджень, підпустили суперника на одне очко різниці і навіть після триочкового від Гладиря за 5 хвилин до кінця матчу примудрилися дати німцям вийти вперед. Однак чудова гра Натяжка, Гладиря і Джетера призвела до того, що за 24 секунди до завершення чверті наші вели 4 очки, а в кінцівці гри гідно вистояли. 24:26 - і загальний успіх української команди!

Україна - Німеччина - 88:83 (15:16, 24:14, 25:27, 24:26)

Кращими у нашій команді стали Сергій Гладир (23 очки і 3 підбирання), Кирило Натяжко (16 очок і 5 підбирань) , і Юджин Джетер (19 очок, 5 підбирань і 6 передач).

Нагадаємо, що у нашої збірної в активі це третя перемога - раніше Україна обіграла Бельгію та Ізраїль.

Зазначимо, що наступну гру наша збірна проведе в неділю, 8 вересня, о 18:45.