Суперліга: Говерла обіграла Ферро, Кривбас розгромив Дніпро

56
Говерла переграла Ферро

У неділю, 13 жовтня, відбулися чергові матчі баскетбольної Суперліги.

Говерла - Ферро - 73:59

Цікавий і напружений матч в Івано-Франківську завершився на користь місцевої Говерли, яка завдала поразки запорізькому Ферро з рахунком 73-59. Хоча господарі паркету і лідирували протягом майже всієї гри, остаточно питання про переможця було знято в четвертій чверті.

Капітан Говерли Тревіс Пітерсон став найкориснішим гравцем матчу, записавши на свій рахунок 15 очок, 8 підбирань, 5 передач і 21 бал РЕ.

Перевага господарів у боротьбі за підбір стала одним з головних чинників, який сприяв їхній перемозі. Зате Ферро, який за підсумками минулого сезону посів п'яте місце за підбираннями в середньому за гру і третє за їх загальною кількістю, повністю програв щит - 33/55. При цьому, "ведмеді" зібрали 24 відскоки на чужому щиті.

Миколаїв - Одеса - 76:86

У стартовому матчі нового сезону Одеса в овертаймі вирвала виїзну перемогу з рахунком 86-76 у географічних сусідів з Миколаєва.

Відігравши чотирнадцятиочкове відставання в ході матчу, команда Агріса Галвановскіса зуміла зберегти бойовий настрій і на закінчення гри і навіть перевести гру в овертайм. Втім, додаткову п'ятихвилинку більш зібрано і холоднокровно провели гості.

Вже не перший сезон досвідчений Джастін Лав радує одеських уболівальників вирішальними кидками, вириваючи перемоги для своєї команди. Проте цього разу постріл ветерана (за неповні п'ять секунд до кінця основного часу і за рахунку 67-67) перевершив кидок новачка Миколаєва Жаніса Пейнерса. За рахунку 67-69 менш ніж за секунду до кінця основного часу форвард встиг доставити м'яч у кошик суперника і перевести гру в овертайм.

Кривбас - Дніпро - 91:72

Перше в сезоні дніпропетровське дербі завершилося на користь Кривбасу, який обіграв Дніпро з рахунком 91-72.

Досвід гравців Кривбасу став ключовим фактором їхньої перемоги. І хоча більшу частину матчу молода дніпропетровська команда зуміла провести майже на рівних з принциповим суперником, на заключну десятихвилинку підопічних Вальдемараса Хомічуса не вистачило. Крім того, плеймейкер Дніпра Олександр Мішула, на відміну від матчів Євробаскету - 2013, втратив занадто багато дальніх спроб (3/ 12).