16 жовтня 2013, 22:25
0
61
Ромео Тревіс став найкращим снайпером Хіміка в стартовому матчі Єврокубка

Южненський Хімік в дебютному матчі Єврокубка без особливих проблем крупно переграв Анкару на виїзді і очолив групу F.

ТЕД Анкара (Туреччина) - Хімік (Україна) 60-84 (18-19, 16-20, 21-23, 5-22)

У першій чверті матчу южненці зіткнулися з проблемою в особі центрового Анкари Володимира Голубовича, який раз за разом замикав передачі партнерів з під кільця. І, не дивлячись на те, що рахунок у матчі дальнім влучанням відкрив Джамал Шулер, вже через хвилину попереду були господарі майданчика. Практично всю першу чверть очки Анкарі приносили тільки Голубович і Ерденіз. Але Хімік зміг знайти свою гру вже до кінцівки стартового періоду і зусиллями Ділейні, Гейтенса і Тревіса українська команда вийшла вперед 18-19. У другій чверті южненці стали набирати обертів і тримали суперника в середньому на відстані 7-10 очок. Тим не менш, хороший захист від Вані Плісніча і все той же Володимир Голубович допомогли Анкарі скоротити відставання до 5 пунктів. На велику перерву команди пішли за рахунку 34-39 і знову переможцем чверті став Хімік.

У третій десятихвилинці українська команда знову витримала удар, завданий Анкарою, яка з усіх сил спробувала відігратися. Але, як з'ясувалося, крім гри Голубовича у трисекундній зоні, турки так і не змогли нічого збагнути в атаці. Мало того, господарі майданчика знову програли чверть (21-23), а в завершальному відрізку гри і зовсім опустили руки. Хімік пропустив лише 5 очок за останні 10 хвилин гри, тим самим довівши супернику свою тотальну перевагу на майданчику. Упевнені дії Тревіса і Ділейні, повна самовіддача і досвід Шулера, гра на підборах від Пустового, далекі попадання Рябчука і Гейтенса привели Хімік до впевненої перемоги над Анкарою з рахунком 60-84. Такий результат дозволяє южненцям очолити групу F після першого туру.

У наступному турі Хімік буде приймати на своєму майданчику російський Нижній Новгород. Матч відбудеться 23 жовтня о 18:00.

Анкара: Голубович - 23+10 підбирань, Плісніч - 8+ 5 підбирань, Ерденіз - 7, Байгул - 6.

Хімік: Тревіс - 19+4 підбирання, Шулер - 16+4 підбирання, Ділейні - 15+5 передач +5 підбирань, Гейтенс - 8, Рябчук - 6, Попов - 5, Фрейманіс - 5, Коваленко - 4+4 підбирання, Пустовий - 3+11 підбирань, Завадський - 2, Прокопенко -1 .