Суперліга: Говерла переграла Черкаські Мавпи

Sport bigmir,  8 листопада 2013, 22:05
0
164
Суперліга: Черкаські Мавпи програли Говерлі

У п'ятницю, 8 листопада, в матчі баскетбольної Суперліги Говерла здобула переконливу виїзну перемогу над Черкаськими Мавпами, обігравши суперника з рахунком 84-76.

Черкаські Мавпи - Говерла - 76:84

Гравець матчу

Захисник Говерли Павло Ревзін провів хороший матч, набравши 19 очок і зібравши 3 відскоки. Саме його 5 з 5 триочкових кидків стали одним із ключових факторів успіху івано-франківської команди.

Дебют матчу

Новачок Черкаських мавп Арізона Рид нарешті дебютував у Суперлізі, відзначившись 12 очками та 3 підбираннями. Загалом форвард зумів реалізувати лише 6 із 16 своїх кидків з гри.

Перебіг гри

Захопивши ініціативу на старті матчу, Говерла повела 20-6 вже у середині першої чверті. Наступна десятихвилинка також пройшла з перевагою "ведмедів", які були більш точними порівняно з господарями паркету (16/31 проти 10 /32), і виграли першу половину з рахунком 46-25. Після великої перерви Черкаські Мавпи спробували переламати перебіг гри, проте змогли лише скоротити відставання до восьми очок.

Статистика

Найрезультативнішим гравцем у складі "Мавп" став Террі Сміт, який записав на свій рахунок 17 очок і 6 підбирань. 11 очок в активі Джейсона Вошберна. По 9 очок отримали Андрій Кальніченко та Іварс Тімерманіс.

У складі Говерли Павлу Ревзіну активно допомагали Джуліан Мавунга (15 + 8 підборів), Андре Янг (12 + 6 підборів), Шеймус Бокслі ( 10 очок + 7 підбирань), Тревіс Пітерсон (10 очок).

За матеріалами: superleague.ua

За матеріалами: superleague.ua