Євроліга: Будівельник добре поступився Фенербахче на виїзді

У п'ятницю, 22 листопада, київський Будівельник поступився турецькому Фенербахче на виїзді.

Фенербахче - Будівельник - 84:68 (27:23, 25:12, 16:16, 16:17)

Фенербахче: Махмутоглу (5), Богданович (20), Б'єліца (6 + 6 підбирань + 6 передач), Сіпахі (0 + 5 передач), Відмара (12 + 10 підборів), Зорич (15), Омер Онан (8), Маккалебб (3), Прелдзіч (6 + 5 підбирань + 4 передачі), Бірса (5), Клейза (4), Ерміс (0)

Будівельник: Ехерн (2), Мінарді (14), Шаленга (16), Саммерс (10), Лавринович (7)  Стрелнієкс (11), Анісімов (6), Тищенко (2), Горбенко (0), Неруш (0), Лебединцев (0).

Вже на старті поєдинку баскетболісти Фенербахче змогли продемонструвати свій настрій, відразу ж вирвавшись вперед. Турки будували свої атаки в основному через трьохсекундну зону, що змушувало "великих" киян діяти більш щільно, а як наслідок і отримувати персональні зауваження. Дві точних атаки Мінарді і трійка Лавриновича до четвертої ігрової хвилини звели відставання Будівельника до мінімуму, проте вирватися вперед команді Багатскіса не вдалося. Мінарді і Шаленга продовжували крок за кроком переслідувати Фенербахче, але Богданович та Зорич просто розривали "фарбу , що змусило наставника української команди скористатися тайм- аутом за рахунку 18:11.

З появою на паркеті Анісімова, після хвилинної перерви, додалося впевненості під кільцем киянам в атаці, але нестримний Богданович у черговий раз продемонстрував свою універсальність, атакуючи впевнено і з дистанції.  "Будівельники" продовжували програвати свій щит, допомагаючи супернику закінчувати результативно невдалі атаки в повторних спробах. Завершили першу чверть суперники за рахунку 27:23.
 Будівельник програв Фенербахче/ euroleague.net

Другий період розпочався за тим-таки сценарієм, що і старт поєдинку. Чотири атаки поспіль від Зорича з трисекундної поповнили скарбничку господарів паркету на вісім балів, Будівельник ж будував свою гру в атаці через декілька американців Мінарді - Саммерс, стабільною результативністю похвалитися не могли. Поступово різниця в рахунку збільшилася, за три хвилини до кінця першої половини турки зуміли домогтися переваги в 12 очок після попадання з-за дуги Онана - 45:33. Кінцівка чверті видалася справжнім провалом для української команди. Ривок турків 7:2 відправив команди в роздягальні з гандикапом +17 для Фенербахче.

Друга половина, по суті, перетворювалася на формальність, оскільки сподіватися на те, що турки втратять комфортну перевагу, та ще й перед власними вболівальниками, було, щонайменше, необачно. Лавринович і Шаленга зробили чергову спробу погоні, але підібратися до суперника ближче, ніж на 12 балів не вдавалося. Черговий сплеск активності від Богдановича і Б'єліци повернули господарям паркету минулі +17. У заключній чверті ігровий час у складі Будівельника отримали Тищенко та Неруш, а на останніх хвилинах і Лебединцев. Гості зусиллями Стрелнієкса, Мінарді і Саммерса у четвертій чверті змогли скоротити різницю в рахунку до 11 очок, але це було схоже більше на розслабленість Фенербахче, ніж на якийсь перелом з боку "будівельників". Бірс і Відмара знову ініціювали ривок для турків, а баззер-бітер у виконанні від Махмутоглу став останнім у цьому протистоянні - 84:68.

За матеріалами: sport.ua

За матеріалами: sport.ua