58
Чикаго віддало лише вісім результативних передач

Представляємо новини зі світу найсильнішої баскетбольної ліги світу.

Роуз відзначився першим данком в сезоні

Розігруючий Нікс Деррік Роуз в матчі проти Вашингтона (112:119) відзначився першим успішним кидком зверху в сезоні.

Усього за матч баскетболіст відзначився 27 очками та 4 передачами. Зазначимо, що на рахунку Роуза 77 реалізованих кидків в сезоні.

Беверлі дебютував в сезоні

Розігруючий Х'юстона і екс-гравець Дніпра Патрік Беверлі провів свій перший матч у сезоні 2016/17 проти Портленда (126:109).

Беверлі вийшов зі старту і за 25 хвилин набрав 11 очок, 2 підбирання, 3 передачі та 3 блок-шоти. Нагадаємо, що Патрік пропустив початок регулярного чемпіонату після операції на коліні.

Бареа вилетів на 6 тижнів

За інформацією The Score, Захисник Далласа Хосе Хуан Бареа через розрив м'яза лівої гомілки пропустить щонайменше наступні шість тижнів.

Рондо знову пропустив матч

Розігруючий захисник Чикаго Реджон Рондо не вийшов на паркет у матчі проти Юти. Як повідомляє ESPN, у гравця розтягнення зв'язок лівого гомілкостопа, яке він отримав в понеділок під час тренування.

Вашингтон присвятив перемогу хлопчикові, котрий плакав

Сьогодні Візардс виграли поєдинок проти Нью-Йорка (119:112), тим самим перервавши серію з трьох поразок.

Цю перемогу офіційний Твіттер-акаунт клубу присвятив хлопчині, який плакав під час програної гри проти Сіксерс кілька днів назад.

Чикаго віддали лише 8 асистів за матч

Гравці Чикаго Буллз стали командою з найменшою кількістю результативних передач в переможному матчі в 2010-х роках.

У сьогоднішньому матчі проти Юти (85:77) гравці Буллз в сумі віддали 8 результативних передач.