"Черкаські Мавпи" здобули вольову перемогу над Миколаєвом

0
63
 Черкаські Мавпи  здобули вольову перемогу над Миколаєвом

Черкаський клуб завершив регулярний чемпіонат на четвертому місці.

Останній поєдинок регулярного чемпіонату в Черкасах зберігав турнірне значення, хоча і не був надто принциповим. Активніше в атаці почали гості. Вони першими відкрили рахунок, а потім після триочкового Тонченка і попадання з гри Іванова спробували забезпечити стартовий відрив. Господарі намагалися більше зусиль приділяти захисту. Максимальне 9-очкове відставання Черкас до кінця чверті скоротили до двох очок.

Більш ніж за три хвилини з початку другої чверті команди лише тричі результативно атакували на двох. Тільки у другій половині 10-хвилинки атака запрацювала ефективно. В результаті гості відірвалися на 11 очок. На перерву різниця склала 9 балів. Загальний рахунок після першої половини – 21:30. Це антирекорд результативності для господарів у сезоні.

Після перерви гра поновилася потужною хвилею атак гостей. Попадання Тонченка, Іванова і Чем'якіна збільшили різницю до 13 на користь миколаївців. Але Мавпи відповіли ривком 9:0. Після декількох хвилин гойдалок у кінці чверті господарі дотиснули гостей. Перед заключною 10-хвилинкою рахунок зрівнявся – 45:45.

Останню чверть господарі почали триочковим Ткаченка і попаданням Девіса, що вперше за поєдинок забезпечило черкащанам лідерство. Постало питання, чи залишилися сили у гостей, які до того домінували на майданчику.

Як виявилося, відповідати миколаївцям було нічим. Завдяки потужним діям Тонченка, в основному, гості залишалися у грі, зрівнявши рахунок у середині вирішальної частини гри. Майже за три хвилини до кінця ігрового часу гості втратили свою атаку, а господарі другим темпом дотиснули, збільшивши перевагу до 5 очок. Однак знову втрутився Тонченко. Його черговий триочковий залишив інтригу. Але не надовго. Кальніченко двома штрафними знову збільшив різницю, а у гостей атака у відповідь не вдалася.

Переможним акордом для Черкас стала атака з-під щитка Кольченка. У підсумку вольова перемога, четверте місце в регулярному чемпіонаті і перевага свого майданчика в плей-офф проти БІПИ.

Черкаські Мавпи – Миколаїв - 67:61 (13:15, 8:15, 24:15, 22:16)

Черкаські Мавпи: Девіс – 19 очок, 5 підбирань, 2 передачі; Кольченко – 14 очок, 3 підбирання, 4 передачі.

Миколаїв: Тонченко – 22 очки, 1 підбирання, 2 передачі.