Жіноча збірна України не зуміла вийти до чвертьфіналу Євробаскету-2017

iSport.ua,  20 червня 2017, 21:18
0
332

Збірна України в першому раунді плей-офф поступилася Словаччині.

Жіноча збірна України з баскетболу поступилася Словаччині на стадії 1/8 фіналу Євробаскету-2017, достроково залишивши турнір.

Баскетболістки України на старті пропустили ривок у дебюті першої чверті 9:0 і довгий час вимушені були грати в ролі наздоганяючих.

Незважаючи на те, що в другій чверті команді Володимира Холопова вдалося дещо стабілізувати гру на щитах і навіть мінімально виграти другу чверть, на велику перерву команди пішли з 5-очковим гандикапом у словачок.

У третій чверті нарешті збірна України прокинулася. Капітан нашої команди Аліна Ягупова продемонструвала фантастичні кидкові показники, набравши за десятихвилинку 17 очок. В деякі моменти Україна навіть вийшла вперед, але на останню перерву пішла програючи одне очко.

У вирішальній чверті команда Словаччини розвинути перевагу українкам не дозволила, до того ж відсоток влучень у наших дівчат впав, підтвердженням чому є 6 поспіль промахів, а словачки в цей же час продовжували стабільно набирати очки, зігравши у вирішальні хвилини матчу різноманітніше і агресивніше від суперниць.

У підсумку українки знову відпустили суперниць та врешті програли 68:82.

Україна - Словаччина 68:82 (16:22, 13:12, 27:23, 12:25)

Україна: Ягупова 24 + 7 передач + 5 підбирань, Дорогобузова 12 + 5 підбирань, Ольховик 11 Удоденко 8 + 6 підборів, Малашенко 7, Мазниченко 5, Білоцерківська 1.

Словаччина: Зоряна 31 + 7 передач + 5 підбирань, Балінтова 17 + 6 підбирань + 5 передач, Ружичкова 13 + 13 підбирань, Юрченково 11 + 9 підбирань.