Північ обіграла Південь у Матчі зірок Суперліги

iSport.ua,  27 січня 2018, 21:40
0
131
Команда Півночі перемогла в Матчі зірок Суперліги

Майже за 3 хвилини до кінця основного часу Північ вирвалася вперед і завершила поєдинок тріумфатором. Команда Півночі перемогла з рахунком 128:123.

Команда Півночі обіграла команду Півдня в Матчі зірок Суперліги з рахунком 128:123.

Гравці дуже жваво провели матч. У першій же атаці Півночі вдалося відкрити рахунок і Південь швидко відповів. У матчі команди забивали майже виключно данками, алей-упами і триочковими.

У перерві організатори провели конкурс для уболівальників, у якому фани мали потрапити в корзину із центру майданчика, але випробування пройти не вдалося.

Після перерви гравці продовжили надавати задоволення глядачам. Уже до кінця третьої чверті команди дійшли до сотні.

Після другої перерви матч відзначився обережністю, рахунок майже вирівнявся, а суперники стали активніше захищатися.

Майже за 3 хвилини до закінчення основного часу Південь вів у рахунку - 117:113, але Північ змогла переломити ситуацію. Два поспіль триочкових Дугата і далеке потрапляння Глібова допомогли довести зустріч до перемоги.