Біатлон: Журавок виграла коротку індивідуальну гонку на Кубку IBU

iSport.ua,  17 січня 2019, 17:35
0
136

24-річна українка вперше виграла міжнародну гонку в змаганнях з біатлону на дорослому рівні.

Українська біатлоністка Юлія Журавок здобула першу особисту перемогу на дорослому рівні на міжнародних змаганнях, вигравши коротку індивідуальну гонку в жінок (із 45-секундним штрафом за промах) на Кубку IBU в німецькому Арбері.

Журавок показала хорошу швидкість і стала єдиною з нулями в графі промахів. У підсумку перевага над шведкою Шардін Слуф склала більше хвилини.

Порадувала Марія Кручова, яка, стартуючи в останніх номерах, майже від самого початку подарувала надії на хороший результат. На першій стрільбі одна мішень Маші не скорилася, але подальші за тим три нулі дозволили зайняти високе підсумкове 4-е місце - особистий рекорд.