Київ-Баскет розгромив Миколаїв, перемоги Будівельника і Черкаських Мавп

iSport.ua,  11 грудня 2020, 23:05
0
106

Завершилися чергові три поєдинки української Суперліги, два з яких були досить заповзятими.

У першому матчі ігрового дня лідер чемпіонату України Київ-Баскет на домашньому майданчику впевнено обіграв Миколаїв з рахунком 101:65.

Із самого початку поєдинку кияни були активнішими, що і дозволило їм поступово нарощувати свою перевагу над гостями. Перед великою перервою різниця в рахунку становила 11 очок на користь киян. Кияни і далі продовжили контролювати гру. У підсумку кияни здобули 11-ту перемогу поспіль з моменту старту чемпіонату і продовжують одноосібно очолювати Суперлігу.

Київ-Баскет - Миколаїв 101: 65 (28:17, 18:18, 24:20, 31:10)

Київ-Баскет: Янг (6 + 4 підбирання), Мішула (19 + 6 підбирань + 4 передачі), Близнюк (13 + 5 передач), Джейкобсон (24 + 12 підборів), Коренюк (12 + 6 підбирань) - старт; Мейсі (6), Сидорук (2), Сахнюк (2), Крутоус (8), Павлов (5).

Миколаїв: Колтер (11), Омоера (11 + 6 підбирань + 4 передачі), Дубоненко (2), Конате (5 + 5 підборів), Едріен (14 + 5 передач) - старт; Едж (6), Кушніров (11 + 4 підбирання), Боднар, Заплотинський (1), Адедіран (2).

У другому матчі Будівельник зміг в гостях розібратися з Харківськими Соколами з рахунком 94:80. Фактично всю перевагу гості оформили в першій десятихвилинці, коли вони прекрасно реалізовували свої моменти і закінчили її з рахунком 34:15. У другій чверті кияни продовжили домінувати, але зменшили запал і перед великою перервою пішли за переваги "+22". У третій чверті команда Олега Манойленка скоротила відставання до 11 очок. У заключній десятихвилинці господарі продовжили свій атакуючий порив, але відірватися не вдалося - 28:27.

Харківські Соколи - Будівельник 80:94 (15:34, 17:19, 20:14, 28:27)

Харківські Соколи: Бояркін (5), Граф (17 + 5 підбирань + 4 передачі), Боггс (17), Шевченко (9), Денді (4 + 3 перехоплення) - старт; Чумаков (17 + 6 підбирань), Немцу (6), Месяць (5), Тарасенко, Мусієнко.

Будівельник: Бертт (19 + 7 передач + 5 втрат), Реджі Джонсон (10 + 5 передач), Дево (25 + 12 підбирань + 4 передачі), Брайс Джонсон (16 + 6 підбирань), Анісімов (6 + 10 підборів) - старт; Флек (8 + 5 підбирань), Томас (6 + 8 підбирань + 2 блок-шота), Козлов (3), Кожем'якін (1), Фурс.

У ще одній зустрічі Тернопіль дома в напруженій грі поступився Черкаським Мавпам з рахунком 77:81. Головну перевагу гостей було здобуто в першій чверті, коли Тернопіль оформив перевагу в сім очок. У другій десятихвилинці господарі спробували відігратися і це їм вдалося, що дозволило їм навіть вийти вперед з перевагою в два очки. При подальшій рівній боротьбі вирішальними в матчі стали останні хвилини заключної чверті. Поки тернополяни помилялися, гості змогли втримати свою перевагу і добути другу перемогу в сезоні.

Тернопіль - Черкаські Мавпи 77:81 (19:26, 20:11, 20:24, 18:20)

Тернопіль: Боуї (20 + 8 передач), Кольченко (2), Кальніченко (2), Угба (10), Сандул (2) - старт; Калхун (20 + 5 підбирань), Агафонов (14 + 8 підбирань + 4 передачі), Тищенко (4), Буренко (3), Головчик, Подковиров.

Черкаські Мавпи: Джонс (14 + 8 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення), Попов (9 + 4 передачі), Конєв (12 + 5 підбирань + 4 передачі), Райт (26 + 10 підборів), Скапінцев (10 + 6 блок -шотов) - старт; Ткаченко (6), Хаджіфейзовіч (2), Бондаренко (2), Дзюба, Сергєєв, Руслов.