НБА: Лень та Михайлюк допомагають своїм командам обіграти суперників

Текст: ,  25 листопада 2021, 09:17
0
39
Михайлюк допоміг Торонто обіграти Мемфіс

У Національній баскетбольній асоціації минулої ночі відбулися 13 матчів регулярного чемпіонату.

Представники України у НБА провели непогані матчі за свої команди минулої ночі у НБА. Центровий Сакраменто Олексій Лень вийшов у стартовому складі на гру проти Портленда. Провівши на майданчику 17 хвилин і 14 секунд, він набрав 12 очок, зробив три підбирання та два асисти. "Королі" перемогли вдома суперника з рахунком 125:121.

А ось захисник Торонто Святослав Михайлюк розпочав поєдинок проти Мемфіса з лави запасних. Українець провів на майданчику 17 хвилин і 49 секунд, за які набрав вісім очок і зробив один підбір.

Також відзначимо переможну серію Фінікса, що триває. Цього разу "сонячні" обіграли на виїзді Клівленд 120:115. Це була 14-та перемога команди поспіль.