Будівельник здобув третю перемогу у Кубку Європи ФІБА

Текст: ,  3 листопада 2022, 11:55
0
320
Берхейнмескл був нестримним у матчі з Бриндізі

Українська команда у важливому груповому матчі турніру здолала вдома італійський Бриндізі.

Будівельник здобув чергову, вже третю поспіль перемогу у груповому раунді баскетбольного Кубка Європи ФІБА. У четвертому турі змагань український колектив номінально вдома приймав італійський Бриндізі.

Зазначимо. що долю поєдинку вирішила друга чверть, яку кияни провели дуже сильно і у якій перемогли з різницею +14. Така пеервага дозволила Будівельнику почуватися впевненіше на майданчику і у підсумку здолати Бриндізі з рахунком 93:83.

Кращим гравцем зустрічі став канадський захисник киян Джонні Берхейнмескл. 30-річний гравець набрав лінію з 31 очка, 3 підбирань, 4 передач та 2 перехоплень за 34 хвилини на паркеті.

Кубок Європи ФІБА. Група F. 2 листопада

Будівельник – Бриндізі – 93:83 (23:27, 22:8, 22:28, 26:20)

Будівельник: Берхейнмескл (31) Гудвін (17), Ґрант (14 + 11 підбирань), Близнюк (12), Бобров (12), Барбер (7).

Бриндізі: Боумен (27), Бернелл (14), Перкінс (10), Байє (8), Масколо (8), Рісмаа (8), Діксон (4), Меццанотте (2), Ету (2).

На цей момент Будівельник ділить перше місце з естонським Калевом/Крамо, поступаючись опоненту через поразку в особистій зустрічі – обидва колективи набрали по 7 очок.

У наступному турі команди визначать одноосібного лідера групи у очній зустрічі. Гра відбудеться 23 листопада.