НБА: Перша поразка Мілуокі та черговий провал Лейкерс

Текст: ,  8 листопада 2022, 09:59
0
569
Нью-Йорк обіграв Міннесоту

У Національній баскетбольній асоціації відбулося одразу 15 поєдинків регулярного чемпіонату.

Українці продовжують бути на других ролях у матчах НБА. Минулої ночі Святослав Михайлюк вийшов на майданчик менш ніж на хвилину. У гостьовому переможному матчі свого Нью-Йорка проти Міннесоти 120:107 він так і не зміг відзначитися результативними діями.

Тим часом Олексій Лень не з'явився на паркеті у поєдинку свого Сакраменто проти Голден Стейт. Зазначимо, що "королі" вигравали в гостях у чемпіонів дев'ять очок перед останньою чвертю, але зрештою програли 113:116.

Крім того, відзначимо першу поразку у чемпіонаті для Мілуокі, які були биті в Атланті 98:117. Ще більше програв минулої ночі зірковий Лейкерс. "Озерні" зазнали розгромної поразки в Юті з рахунком 116:139.