Суперліга: Азовмаш начисто виніс Будівельник, ставши фіналістом, а Ферро огризнулося Донецьку

7 травня 2012, 22:55
0
21
Азовмаш без проблем прибрав Будівельник з дороги

У понеділок, 7 травня, пройшли поєдинки півфіналу плей-офф чемпіонату Суперліги

Незважаючи на відсутність свого найкращого бомбардира Ренді Калпеппера, Ферро здобув перемогу над Донецьком із рахунком 60-57, скоротивши відставання від суперника у півфінальному протистоянні (1-3). Таким чином, серія повертається до Донецька, де вже у четвер, 10 травня, відбудеться п'ята гра.

На відміну від трьох попередніх матчів, у першій половині четвертої півфінальної зустрічі обидві команди продемонстрували менш результативну гру. У складі Ферро, перш за все, варто виокремити молодого Максима Козловця, який зіграв активно і продуктивно для своєї команди, відзначившись 7 очками, а також допоміг запорожцям виграти боротьбу за підбір (27/16), зібравши 4 відскоки. У підсумку, першу половину команди завершили за рівного рахунку 25-25.

Спурт, який Тигри здійснили після великої перерви, завдяки активності Максима Пустозвонова та В'ячеслава Кравцова, дозволив їм вже у середині третього періоду повести 39-31. Однак підопічні Кирила Большакова вирівняли гру, а в кінці матчу, після триочкового кидка Річарда Гуїнна, перехопили ініціативу, і лише власні помилки завадили їм впевненіше завершити поєдинок, хоча переможний рахунок Ферро утримати вдалося.

Річард Гуїнн, який розпорядився штрафними на останніх секундах, забивши лише перший із них, став найрезультативнішим гравцем Ферро. На його рахунку 14 очок і 7 підбирань. По 10 очок отримали Джеремі Шаппел та Олександр Рибалко, який, крім того, зібрав 6 відскоків.

По 14 очок Донецьку принесли Максим Пустозвонов та В'ячеслав Кравцов. Крім того, на рахунку українського центрового 6 підбирань. Рамел Каррі став автором 9 очок.

В іншому поєдинку дня Азовмаш став першим фіналістом плей-офф чемпіонату Суперліги, обігравши Будівельник у четвертому матчі півфінальної серії з рахунком 98-86 і завершивши серію 4-0. І знову вагомий внесок у перемогу маріупольців зробили Джером Рендл та Меттью Уолш, отримавши майже половину командних очок.

Втім, захопивши ініціативу на старті поєдинку, дебютну чверть із семиочковою перевагою завершили саме баскетболісти столичної команди на чолі із Джеком МакКлінтоном. У середині другої десятихвилинки після кидка Луїса Флореса, перевага Будівельника становило вже +10. Однак до кінця першої половини господарі паркету скоротили відставання, а після триочкового кидка Джерома Рендла вийшли вперед - 48-46.

І хоча початок другої половини пройшов у рівній боротьбі, під час якої Будівельники деякий час навіть лідирували, Азовмаш повернув собі перевагу, підійшовши до заключної чверті за рахунку 75-68. На старті четвертої десятихвилинки точний дальній кидок Меттью Уолша збільшив розрив у рахунку на користь Левів до дванадцяти очок. Саме за такої переможної для маріупольців різниці команди і завершили останній матч півфінальної серії.

Меттью Уолш у підсумку відзначився 26 очками, 5 передачами та 4 підбираннями. На рахунку Джерома Рендла 21 очко, 7 передач і 4 підбирання. 15 очок отримав Деніел Юїнг, 12 очок - Отелло Хантер.

Найрезультативнішим гравцем Будівельника став Джек МакКлінтон, в активі якого 20 очок. 18 очками, 6 передачами та 4 підбираннями відзначився Луїс Флорес, 13 очками - Суад Шехович.

За матеріалами: Прес-служба Суперліги