Чемпіонат світу з боксу: Україна встановила світовий рекорд

10 жовтня 2011, 13:37
0
35
Тарас Шелестюк здобув золото Чемпіонату світу

Українські боксери встановили світовий рекорд з кількості завойованих золотих нагород на Чемпіонаті світу, який пройшов в азербайджанській столиці Баку.

Про це в понеділок, 10 жовтня, повідомив на прес-конференції голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

За його словами, результат виступу українських боксерів є унікальним, оскільки вони не тільки показали найкращий результат за історію виступів збірної на світовій першості, а й побили світовий рекорд за кількістю золотих нагород. Це досягнення на рахунку кубинців, які в 1974 році чемпіонаті світу серед чоловіків завоювали три золоті медалі.

На нинішньому чемпіонаті світу з боксу, який проходив з 22 вересня по 9 жовтня в Баку (Азербайджан), українські боксери завоювали чотири золоті медалі і одну срібну, здобувши для своєї країни перше місце в командному заліку.

Так, Василь Ломаченко став найсильнішим у категорії до 60 кг, Тарас Шелестюк - у категорії до 69 кг, Євген Хитров - у категорії до 74 кг, а Олександр Усик - у категорії до 91 кг. Срібло на рахунку Дениса Беринчика, який у фіналі поступився бразильцю Евертону Дос Сантосу (23:26).

Ця п'ятірка, а також Олександр Гвоздик, який пробився до чвертьфіналу, завоювали для країни шість олімпійських ліцензій на Ігри-2012 в Лондоні.

За успішний виступ на чемпіонаті світу українським боксерам було встановлено винагороду в розмірі: 1 місце - 50 тисяч гривень, 2 місце - 35 тисяч гривень, 3 місце - 25 тисяч гривень.

За матеріалами: УНIАН

ТЕГИ: рекордВасилий ЛомаченкоАлександр УсикТарас ШелестюкДенис БеринчикЕвгений Хитров