Жіночий бокс: українки завоювали чотири медалі на ЧЄ

iSport.ua,  12 червня 2018, 21:50
0
171

Жіноча збірна України з боксу успішно виступила в Софії. Ще трьом українкам у фінал пробитися не вдалося.

Чотири медалі в активі жіночої збірної України з боксу на чемпіонаті Європи, який завершився в Софії.

Українка Марія Боруца у ваговій категорії до 75 кг поступилася голландці Нушці Міреіль Фонтейн і стала срібним призером.

Ще трьом українкам у фінал пробитися не вдалося - вони зупинилися на стадії півфіналу і завоювали бронзові медалі. У півфіналі Анна Полювання (до 48 кг) програла росіянці Катерині Пальцьовій (1:4), Марію Бову (до 64 кг) за явною перевагою перемогла болгарка Меліс Йонузова, Анастасія Чорноколенко (до 81 кг) не впоралася з Еліф Гунеріх їх Туреччини (1:4).