Збірна України програла на старті Євро-2024

Текст: ,  17 червня 2024, 17:52
0
4708
Україна програла Румунії у стартовій грі Євро-2024

Підопічні Сергія Реброва не змогли подолати захист команди Румунії у першому матчі турніру.

Збірна України з поразки розпочала свої виступи на футбольному чемпіонаті Європи з футболу. У стартовому матчі турніру "синьо-жовті" не впорались із командою Румунії.

Зазначимо, що підопічні Сергія Реброва дуже важко розпочали цей поєдинок. За весь перший тайм наша національна команда так і не поцілила жодного разу в отвір воріт суперників.

Натомість румуни зробили це двічі, і один із цих пострілів виявився результативним. Капітан номінальних господарів Ніколає Станчу, скориставшись помилкою захисту та голкіпера українців, відкрив рахунок на 30 хвилині матчу.

За десять хвилин той же Станчу мав подвоювати перевагу Румунії, утім прямий удар з кутового півзахисника саудівського Дамака, який прогавив Андрій Лунін, влучив у поперечину воріт.

Після цього команди відправились на перерву, а коли повернулись жахи українців продовжились. На початку другої половину "синьо-жовті" пропустили ще двічі.

Спочатку м'яч у ворота українців влетів після дальнього удару Развана Маріна. А ще за чотири хвилини Деніс Дрегуш розстріляв порожні ворота після того, як його впустив Олександр Зінченко. Таким чином вже на 57 хвилині матчу рахунок став розгромним для збірної України.

У час, що залишився до фінального свистка, українці намагалися забити бодай гол престижу, утім не змогли цього зробити.

3:0 - на користь збірної Румунії. Наступний матч на Євро-2024 українці проведуть у п'ятницю, 21 червня, проти команди Словаччини. Початок гри о 16:00 за київським часом.