Англія обіграла Нідерланди і зіграє у фіналі Євро

Корреспондент.net,  11 липня 2024, 09:18
0
1042
Гравці збірної Англії радіють виходу до фіналу Євро-2024

На чемпіонаті Європи з футболу у Німеччині визначились обидва учасники головного матчу.

Англія складе компанію Іспанії у фінальному матчі чемпіонату Європи з футболу. Це стало відомо після другого поєдинку 1/2 на турнірі.

Англійці вибороли право зіграти у головному матчі турніру перемігши Нідерланди. Причому для "летючих голландців" все розпочиналось дуже добре у півфіналі.

Вже після першого свого удару вони відкрили рахунок. Сімонс виборов м'яч у Райса і точно пробив здалеку у верхній кут воріт. Йшла лише сьома хвилина матчу.

Утім такий початок не шокував родоначальників футболу і вже за 11 хвилин вони відігрались з пенальті. Думфріс сфолив на Кейні, і сам постраждалий покарав суперників з 11-метрової позначки.

А розв'язка у матчі настала вже у компенсований арбітром час. Збірну "трьох левів" до фіналу вивели гравці, які вийшли на заміну. Коул Палмер віддав, а Оллі Воткінс забив. Часу на те, аби відігратися у Нідерландів вже не вистачило.

2:1 - на користь Англії, і у неділю, 14 липня, вони зіграють у фіналі Євро-2024 проти Іспанії. Початок матчу о 22:00 за Києвом.