Наставник Тоттенхема: Чекав, коли час матчу закінчиться

10 березня 2011, 08:23
0
8
Реднапп задоволений результатом протистояння

Головний тренер Тоттенхема Харрі Реднапп прокоментував вихід своєї команди у чвертьфінал Ліги Чемпіонів.

"Це велика ніч для всіх нас. Я в захваті. Нам довелося попотіти, адже вони - хороша команда.

Я не можу сказати, що я насолоджувався цими 90 хвилинами, нас періодично перегравали в центрі поля. Тому я дивився на годинник і чекав, коли час матчу закінчиться ", - зауважив тренер.

"Що ми хочемо тепер? Барселона - команда, з якою б не хотілося зараз зустрітися, але головне - це таке класне почуття, бути у вісімці найкращих команд Європи", - заявив Реднапп.

Зазначимо, що Реднапп став першим тренером-англійцем, який вивів свою команду до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів.

Нагадаємо, що вчора, 9 березня, в матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів італійський Мілан зіграв внічию з англійським Тоттенхемом - 0:0. Перший матч завершився мінімальною перемогою Шпорт - 1:0.

За матеріалами: Террикон