12 березня 2011, 18:45
0
11
Фердинанд вірить у перемогу МЮ над Арсеналом

Центральний захисник Манчестер Юнайтед Ріо Фердинанд просто не уявляє собі, що його команда може програти Арсеналу в Манчестері і зазнати третьої поразки поспіль.

Два своїх останніх матчі в Прем'єр-Лізі Червоні Дияволи програли - спершу Челсі (2:1), а потім і Ліверпулю (3:1). Обидві ці поразки відбулися на виїзді, і їх результат ще більше загострив боротьбу на вершині турнірної таблиці першості.

У суботу, 11 березня Юнайтед нарешті повернеться на Олд Траффорд і проведе чвертьфінальний матч Кубка Англії проти Арсеналу. У Фердинанда, який в даний момент травмований і команді допомогти не може, немає ані краплі сумніву, що його одноклубники перервуть невдалу серію.

"Ви коли-небудь чули, щоб Юнайтед програв три матчі протягом одного тижня? Цього не станеться. Цього не було за весь час, що я перебуваю в клубі. Упевнений, останній раз подібне траплялося дуже давно, так що ніхто не хоче бути частиною команди, яка це повторить", - цитує Фердинанда Sky Sports.

Матч 1/4 фіналу Кубка Англії почнеться сьогодні, 12 березня, о 19:15 за київським часом.

За матеріалами: Террикон