Тренер Інтера: Ми добилися історичного результату

16 березня 2011, 07:25
0
7
Леонардо перемагає

Наставник міланського Інтера Леонардо розповів про поєдинок 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів проти мюнхенської Баварії.

"Дуже складно аналізувати такий матч. Ми виграли, і це головне! Не хочу зараз заглиблюватися в технічні деталі, мені важливіше те, що у моїх гравців у душі.

Ми ретельно підготувалися до матчу, забили швидкий гол і добре грали доти, поки все раптом не змінилося на користь Баварії. Вона забила другий м'яч і могла збільшити рахунок, але зрештою ми взяли себе в руки і другий тайм провели на хорошому рівні", - зазначив Леонардо.

"Ми грамотно тримали м'яч, вичікуючи вдалий момент для випаду. Часом ризикували нарватися на контратаку, зате самі створили кілька непоганих моментів. Я дуже радий за Пандєва, який зараз переживає складний період. Його критикують за слабку реалізацію, але він працював на совість, і сьогодні його винагороджено. Приголомшливий момент великої радості! Спасибі, господи, що дав мені випробувати ці почуття.

Враховуючи, як важко складався матч і який сильний суперник нам протистояв, ми добилися історичного результату. Щось подібне вдавалося нам в серії А, коли ми теж зрівнювали рахунок і забивали на останніх хвилинах. Це вірний знак того, що гравці вірять в команду. Ми ніколи не здаємося. Чемпіон Європи досі на троні", - додав тренер.

Нагадаємо, що у вівторок, 15 березня, у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів Баварія поступилася Інтеру - 2:3.

За матеріалами: Динамо Киев от Шурика