Кріштіано Роналдо: Не можна недооцінювати Тоттенхем

6 квітня 2011, 07:12
0
4
Роналдо задоволений результатом

Півзахисник мадридського Реала Кріштіано Роналдо залишився дуже задоволений результатом першого матчу чвертьфіналу Ліги Чемпіонів з англійським Тоттенхемом, повідомляє Marca.

"Звичайно, ми зробили дуже важливий крок для того, щоб вийти в півфінал турніру. Однак попереду матч у відповідь у Лондоні і суперника недооцінювати не можна.

У другому таймі ми позначили свою перевагу, контролюючи м'яч, і чинячи тиск на ворота суперника. У результаті зуміли добитися доброго результату", - сказав Роналдо.

ВІДЕО: Реал розносить Тоттенхем

Нагадаємо, що у вівторок, 5 квітня, в першому матчі 1/4 Ліги Чемпіонів мадридський Реал вдома розгромив Тоттенхем - 4:0.

За матеріалами: Чемпионат.ру