Фотогалерея: Королівський каток. Реал розгромив Тоттенхем

6 квітня 2011, 09:04
0
6

У вівторок, 5 квітня, мадридський Реал показав свою справжню силу, розгромивши лондонський Тоттенхем з непристойним для чвертьфіналів Ліги Чемпіонів рахунком 4:0.

Нова галерея на СПОРТ bigmir) net розповість поєдинку Реала і Тоттенхема в рамках 1 / 4 фіналу Ліги Чемпіонів.

З перших же секунд Реал кинув на лондонців шквал атак і вже в дебюті зустрічі міг забивати тричі, проте м'яч влетів у сітку воріт Гомеса лише одного разу - відзначився ударом головою Емануель Адебайор.

Далі слово бере височенний форвард британців Пітер Крауч, який своєю грубою грою залишив Тоттенхем вдесятьох, що в умовах Сантьяго Бернабеу є синонімом слова розтерзання. Так і сталося - у другому таймі Реал забив тричі - відзначилися Адебайор, Анхель ді Марія і Криштіано Роналдо.

4:0 - і Реал робить матч формальністю, а Жозе Моуріньйо сьогодні - в матчі Барселони і Шахтаря - може спостерігати за майбутніми суперниками у півфіналі.