Фотогалерея: Драконівські заходи. Порту розгромило Спартак

8 квітня 2011, 12:20
0
4

У першому матчі 1 / 4 Ліги Європи Порту на своєму полі розгромило московський Спартак з рахунком 5:1.

Португальська команда не залишила жодних шансів росіянам. Рахунок був відритий в кінцівці першого тайму - на 38-й хвилині відзначився Фалькао. У підсумку він тричі розписався у воротах українського голкіпера Спартака Андрія Диканя.

Ще по разу відзначилися Варела і Майкон. Спартак зміг відповісти Порту лише голом Кирила Комбарова.

Росіяни, як видно, припиняють боротьбу в Лізі Європи і матч в Москві - порожня формальність. Порту ж у півфіналі, швидше за все, зустрінеться в Вільярреалом, який з аналогічним рахунком - 5:1 - розгромив Твенте.

Як Дракони в своєму лігві знищували Спартак - у новій фотогалереї СПОРТ bigmir)net.