Дали бій: Шахтар мінімально поступився Барселоні

12 квітня 2011, 21:48
0
7
Мессі таки забив Шахтареві

У вівторок, 12 квітня, було зіграно матч чвертьфіналу Ліги Чемпіонів між донецьким Шахтарем і Барселоною.

Ліга Чемпіонів. Чвертьфінал. Матч-відповідь

Шахтар - Барселона - 0:1

Гол: Мессі (43)

Перший матч - 1:5

З подробицями матчу можете ознайомитися ТУТ.

Значна перемога в першому матчі давала можливість Гвардіолі надати відпочинок ключовим виконавцям напередодні Ель-Класіко, але наставник Барселони не став ризикувати, і виставив на поєдинок усіх найсильніших (Іньєста був дискваліфікований, Пуйоль травмований). У Мірчі Луческу практично не залишилося вибору в захисті, а тому місця на флангах за відсутності травмованого Срни і дискваліфікованого Раца зайняли Кобін та Шевчук. В іншому румунським фахівець вирішив нічого не змінювати.

Шахтар почав поєдинок дуже сильно, постійно нагнітаючи обстановку біля воріт Вальдеса за рахунок швидкісних пересувань своїх бразильців. На 8-й хвилині Дуглас Коста повинен був відкривати рахунок, але не зумів переграти воротаря. Барселона почала демонструвати свою гру ближче до середини першого тайму. Серію напівмоментів увінчав гол Лео Мессі після передачі Дані Алвеша. Буквально відразу ж Шахтар міг зрівняти рахунок, але знову чудово зіграв Вальдес, який відбив штрафний від Жадсона.

У другому таймі команди почали грати на зустрічних курсах, при чому ближче до успіху були підопічні Луческу. На удар Афеллая Шахтар відповів моментами Мхітаряна і Морено, проте кожного разу свою майстерність демонстрували воротарі (Морено не влучив у ворота з вигідної позиції).

Таким чином, Шахтар поступився Барселоні із загальним рахунком 1:6. Суперником каталонців у півфіналі стане переможець пари Реал - Тоттенхем (у першому матчі команда Моуріньо розгромила лондонців з рахунком 4:0).