Брандао дебютував за Крузейро в Кубку Лібертадорес

0
11
Брандао знову грає у футбол

Екс-нападник Шахтаря Брандао, який у березні на правах оренди перейшов з марсельського Олімпіка в Крузейро, вдало дебютував за бразильський клуб.

У першому матчі 1 / 8 Кубка Лібертадорес Брандао вийшов у стартовому складі проти колумбійського Онсе Кальдес. У дебюті гри мав відмінний шанс, проте не використав вихід сам на сам, а в другому таймі після його удару в "дев'ятку" колумбійців урятував воротар.

Крузейро переміг на виїзді з рахунком 2:1, щоправда, всі м'ячі були забиті вже після того, як на 67-й хвилині Бренді замінили, і переможний гол на рахунку парагвайця Ортігоси, який його замінив.

Нагадаємо, Брандао перейшов до Крузейро з Марселя в березні, після того, як намітилися проблеми з законом у Франції.

За матеріалами: Террикон