Фотогалерея: Татарське ярмо. Динамо в Києві програло Рубіну

27 липня 2011, 11:40
0
9
Гості з Казані обіграли киян

У вівторок, 26 липня, в першому домашньому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів київське Динамо з рахунком 0:2 поступилося казанському Рубіну.

Перший м'яч Біло-блакитні пропустили вже на початку поєдинку. На 6-й хвилині простріл Крістіана Нобоа на дальній штанзі замкнув Алан Касаєв. У цьому моменті серйозну помилку допустив захисник киян Пап Діакате, який безперешкодно дав еквадорцю пройти і віддати пас.

Динамо могло зрівняти рахунок в середині першого тайму. На 32-й хвилині Рубін після удару Огнена Вукоєвича врятувала поперечина.

У другому таймі Динамо продовжувало атакувати, але казанці справлялися з тиском киян. А на 67-й хвилині в контратаці російська команда заробила пенальті. Євген Хачеріді в своїй штрафній завалив Олексія Медвeдєва. Одинадцятиметровий реалізував Бібрас Натхо.

Після другого пропущеного голу Динамо не змогло більше створити жодного небезпечного моменту біля воріт Рубіна, а казанці впевнено довели матч до перемоги.