Наставник Ліона: Шахтар перебуває на рівні найкращих європейських команд

0
7
Ремі Гард задоволений грою з Шахером

Наставник французького Ліона Ремі Гард підбив підсумок товариської гри своєї команди з Шахтарем.

“По-перше, хотів би загострити увагу на двох аспектах. Перший: Шахтар уже зіграв три матчі в Чемпіонаті Україні, ми ж тільки входимо в сезон. Другий аспект: Шахтар знаходиться на рівні найкращих європейських команд. Що стосується самого матчу, то в першому таймі Шахтар домінував, грав активніше, нам же було складно увійти у гру. Після перерви ситуація трошки змінилася. Ми увійшли в ігровий ритм, стало цікавіше: з'явилися небезпечні моменти. Ось що я можу сказати коротко.

ВІДЕО: По пенальті. Шахтар і Ліон розходяться миром

Грали дві команди найвищого рівня. І кожна з них наприкінці матчу хотіла вирвати перемогу. Відповідно, з'явилося загострення пристрастей. Якщо ви встигли помітити, після завершення гри команди тиснули один одному руки, всі були задоволені. А для мене було дуже важливо побачити загострення пристрастей і боротьбу. Уявіть, якби дійсно команди вийшли з думкою про те, що це абсолютно дружній матч. Тоді б не було ніякої напруги й інтересу”, - цитує Гарда офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, що вчора, 27 липня, донецький Шахтар зіграв внічию(1:1) у товариському матчі із французьким Ліоном.