Фотогалерея: Лондонська гребля. Дніпро не зміг пройти Фулхем

26 серпня 2011, 11:01
0
8
Дніпро не зміг подолати бар'єр в особі Фулхема

У четвер, 25 серпня, у матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи дніпропетровський Дніпро на своєму полі обіграв лондонський Фулхем 1:0. Однак цього результату не вистачило українській команді, щоб за підсумками двоматчевого протистояння вийти в наступну стадію.

Нагадаємо, що Дніпро в Лондоні поступився з рахунком 0:3, і для проходу до групового етапу Ліги Європи йому потрібна була більш переконлива перемога.

Дніпропетровці змогли забити вже у першому таймі. Після кутового на 23-й хвилині відзначився Євген Шахов. Після цього у Дніпра було кілька чудових можливостей збільшити свою перевагу, але реалізувати їх гравці української команди не змогли.

Перемога без дивідендів для Дніпропетровська - у новій фотогалереї на СПОРТ bigmir)net.