УПЛ: Чорноморець набирає переможного ходу

1 жовтня 2011, 19:55
0
6

Сьогодні, 1 жовтня, відбувся матч 12-го туру Української Прем’єр-ліги, в якому одеський Чорноморець здобув важку перемогу над сімферопольською Таврією.

Українська Прем’єр-ліга. 12-й тур

Чорноморець (Одеса) – Таврія (Сімферополь) – 1:0

Гол: Леонардо Матос (2)

Попередження: Зубейко (26), П.Ковальчук (59) – Калиниченко (43), Кайта (51)

Вилучення: П.Ковальчук (90 +3)

Чорноморець: Безотосний, Зубейко, П.Ковальчук, Шиманек, Вангелі, Сетте, Політило, Леонардо Матос (Цигирлаш, 90), К.Ковальчук (Каськов, 65), С.Ковальчук, Бурдужан (Діденко, 85)

Таврія: Дамір, Маркович, Аделейє, Любічич, Путраш, Кайта (Монахов, 54), Любенович, Калиниченко, Назаренко, Гігіадзе (Коробка, 78), Пищур (Ідахор, 58)

90 +3 хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Друга жовта картка Петру Ковальчуку за знесення Аделея біля штрафної лінії Таврії!

2-а хвилина. ГООЛ. 1:0 Подача з лівого флангу на дальню штангу, де Матос в падінні з кількох метрів головою і рукою переправив м’яч у сітку!

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаТаврия (Симферополь)Черноморец (Одесса)