У вівторок, 18 жовтня, в третьому турі Ліги Чемпіонів Реал розгромив Ліон.

Гол: Бензема (19); Хедіра (47); Езіл (55); Рамос (81)

Попередження: Хабі Алонсо (39); Роналдо (84) - Бріан (74)

Початок матчу: 21:45

Реал: Касільяс - Пепе, Серхіо Рамос, Марсело, Арбелоа, Хедіра (Коентрау, 60), Езіл (Кака, 64), Хабі Алонсо, Кріштіано Роналдо, Бензема (Ігуаїн, 70), Ді Марія

Ліон: Льоріс - Коне, Ловрен, Ревейєр, Фофана, Сіссоко, Чельстрем, Гуркюфф, Бастос, Гоміс (Дабо, 79), Бріан

Все, матч завершено. Реал здобуває третю перемогу поспіль в Лізі Чемпіонів.

88-а хвилина. Навіть за рахунку 4:0 Реал не зупиняється, а йде вперед великими силами.

84-а хвилина. Роналдо скосив Ревейєра біля штрафного Ліона, за що отримав жовту картку.

81-а хвилина. ГГГГООООЛЛЛ! Кака подав кутовий, Рамос виграв верхову боротьбу у суперника, опустив м'яч вниз і розстріляв Льоріса!

79-а хвилина. Перша заміна в складі Ліона: Дабо замість Гоміса.

77-а хвилина. Коентрау невдалим прострілом запоров шикарний пас Марсело в штрафну.

74-а хвилина. Роналдо прострілив з правого флангу, але Ігуаїн не зумів переправити м'яч у ворота!

70-а хвилина. Ігуаїн вийшов замість Бензема.

68-а хвилина. Роналдо забив гол ударом з 12-ти метрів, але м'яч зачепив Кака, який був у офсайді і арбітр скасував взяття воріт!

67-а хвилина. Кака прискорився, легко втік від захисника і пробив у дальній кут, але не влучив. Схоже, зовсім скоро ми побачимо того Кака, який пару років тому підкорив світ.

64-а хвилина. Єзіла змінює Кака.

60-а хвилина. Хедіра отримав травму в зіткненні з Пепе і був змушений покинути поле. Коентрау вийшов.

58-а хвилина. Льоріс потягнув удар Єзіла в нижній кут з лінії штрафного!

57-а хвилина. Касільяс насилу перервав подачу Бастоса, а Гоміс не зумів добити м'яч у сітку!

55-а хвилина. ГГГГОООООЛЛЛ! Езіл прострілив з флангу, м'яч пройшов під рукою Льоріса, а захисник не зумів підстрахувати свого воротаря!

51-а хвилина. Знову Бензема загрожував воротам Ліона - після пасу з глибини француз завдав неточного удару зльоту.

48-а хвилина. Бензема міг довести гру до розгрому, але після його удару головою впритул м'яч пройшов над поперечиною!

47-а хвилина. ГГГОООЛЛЛ! Бензема скористався помилкою захисту Ліона, віддав пас у центр, а набіг Хедіра легко переграв Льоріса!

Другий тайм розпочався

Перерва

42-а хвилина. Роналдо б'є здалеку низом - поруч зі штангою!

40-а хвилина. Езіл ледь не забив з того ж штрафного, але Льоріс зреагував на удар-навіс від Месута!

39-а хвилина. Хабі Алонсо розіграв штрафний пасом на Бензема, який забив гол. Але арбітр не зарахував м'яч, та ще й картку дав півзахисникові, за гру без свистка.

36-а хвилина. Статистика показала, що Реал володів м'ячем 67% ігрового часу, у Ліона відповідно 33%.

33-а хвилина. Бензема віддав під удар Ді Марії, але м'яч звалився з ноги Анхеля.

28-а хвилина. Класний гол вдався Ліону! Бастос вирізав м'яч з флангу, а Гоміс в дотик зльоту пробив точно в кут, але боковий фіксує офсайд у французького форварда!

27-а хвилина. Безнема перевірив на пильність Льоріса дальнім ударом - той не спить.

26-а хвилина. Роналдо після пасу Марсело стріляв з гострого кута - в сітку із зовнішнього боку воріт!

25-а хвилина. Бріан гостро пробив з кута штрафний - трохи не влучив. Та й Касільяс все контролював.

23-а хвилина. Марсело і Роналдо блискавично переграли в штрафному Ліона, бразилець бив у дальній кут, але м'яч пройшов поруч зі штангою!

22-а хвилина. Поки у нас затишшя на полі нагадаємо, що в групі D Реал з двома перемогами впевнено лідирує. В активі Ліона перемога і нічия, Аякс з одним очком на третьому місці, загребське Динамо замикає квартет з бубликом.

19-а хвилина. ГГГООООЛЛЛ! Ді Марія подав корнер, Кріштіано Роналдо головою продовжив на дальню штангу, а там Бензема розстріляв порожні ворота!

18-а хвилина. Роналду після подачі кутового прийняв м'яч на груди, скинув на Бензема, той повернув і португалець зльоту пробив, але м'яч від суперника пройшов над поперечиною!

16-а хвилина. Льоріс кулаками вибив м'яч після подачі штрафного з флангу.

12-а хвилина. Роналдо завдавав удар зі штрафного метрів з 38-ми - в стінку.

9-а хвилина. Бріан в падінні головою пробив з лінії штрафного після подачі Бастоса - неточно, але дуже близько до мети!

7-а хвилина. Роналдо завдав першого удару і відразу небезпечно - Льоріс насилу відбив м'яч убік.

5-а хвилина. Реал тримає м'яч у центрі поля без особливого просування до воріт Льоріса.