УПЛ: Кривбас і Карпати розійшлися миром

22 жовтня 2011, 18:22
0
11

Сьогодні, 22 жовтня, відбувся матч 14-го туру української Прем’єр-ліги, в якому криворізький Кривбас приймав львівські Карпати.

Кривбас (Кривий Ріг) – Карпати (Львів) – 1:1

Гол: Самодін (35) – Мілошевич (50)

Попередження: Федорчук (15), Валеєв (49), Габовда (86) – Ткачук (23), Мілошевич (82), Лисицький (87)

Вилучення: Валеєв (76)

Початок матчу: 17.30

Кривбас: Бойко, Лобжанідзе, Лисицький, Петров, Валеєв, Матич, Федорчук, Бабатунде (Габовда, 70), Костишин, Еслінек, Самодін (Лисенко, 81)

Карпати: Тлумак, Федецький, Мілошевич, Гомез, Балажіц, Ткачук, Мартинюк (Кополовець, 77), Голодюк, Худоб’як, Гурулі (Кузнецов, 46), Зеньов

76-а хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Валеєв тримав за футболку свого супротивника, арбітр це побачив і дав другий "гірчичник", який перетворився на видалення.

50-а хвилина. ГООООООЛ. 1:1 Навіс був на ближню штангу, і першим на м’ячі виявився Мілошевич, який переправив снаряд у сітку воріт! Усе починається наново!

35-а хвилина. ГООООЛ 1:0 Тлумак помилився на виході і віддав пас на Самодіна, який через себе відправив м’яч у порожні ворота. КРУТО!

4-а хвилина. ШТАНГА! Бабатунде мав непоганий шанс: він отримав пас від партнера і сильно пробив по воротах, але м’яч від рук голкіпера відскочив у штангу.

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net

ТЕГИ: украинская Премьер-лигаКарпаты (Львов)Кривбасс (Кривой Рог)