У стані суперника Динамо по Лізі Європи епідемія грипу

31 жовтня 2011, 09:41
0
14
Гравці Бешикташа хворіють на грип

Стамбульський Бешикташ за кілька днів до матчу із київським Динамо продовжує відчувати кадрові проблеми.

До травм Ретчбера, Торамана і Дага тепер додалася й інфекційна напасть, яка вже вивела з ладу двох провідних виконавців Чорних орлів.

Як з'ясувалося, напередодні вчорашнього поєдинку Бешикташа проти Сівасспора (3:1), що проходив у рамках чергового туру чемпіонату Туреччини, ознаки грипу були виявлені відразу у двох гравців стамбульської команди.

Першим захворів провідний хавбек Чорних орлів Мехмет Ауреліо, який з цієї причини не потрапив у заявку на згаданий поєдинок. Також на біль у горлі перед грою скаржився захисник Бешикташа Ісмаїл Койбаші.

За рішенням лікарів він усе-таки вийшов на матч на уколах, проте у перерві зустрічі поскаржився на погане самопочуття і не зміг продовжити гру.

ВІДЕО: Геть із поля. Вилучення Ярмоленка і Мілевського у матчі Таврія - Динамо

На даний момент Ауріеліо і Койбаші перебувають в одній зі стамбульських клінік. Передбачається, що там вони проведуть не більше доби, але чи зможуть ці виконавці зіграти проти Динамо - велике питання.

Зазначимо, що у Динамо під питанням участь у стамбульському протистоянні голкіпера Олександра Шовковського і захисника Тараса Михалика, які отримали ушкодження у матчі чемпіонату України проти Ворскли. Про ступінь тяжкості їхніх травм стане відомо пізніше.

ВІДЕО: Динамо вирвало перемогу у Бешикташа.Розбір матчу

Нагадаємо, що матч четвертого раунду групового турніру Ліги Європи відбудеться у четвер, 3 листопада. Гру транслюватиме телеканал 2+2. У першому поєдинку, який відбувся у Києві, динамівці змогли на останніх хвилинах матчу вирвати у стамбульців перемогу - 1:0.

Повідомлялося також, що фан-клуб київського Динамо почав реалізацію квитків на виїзний матч четвертого туру групового етапу Ліги Європи із турецьким Бешикташем.

За матеріалами: Динамо Киев от Шурика