УПЛ: Донецький Металург розгромив Чорноморець

5 листопада 2011, 15:50
0
17
Донецький Металург приймає Чорноморець

Сьогодні, 5 листопада, відбувся матч 16-го туру української Прем'єр-ліги, у якому донецький Металург вдома розгромив одеський Чорноморець.

Металург (Донецьк) - Чорноморець (Одеса) - 3:0

Гол: Донець (26-автогол); Чечер (38); Прийма (49)

Попередження: Соарес (73), Прийма (85) - Кутас (67)

Донецьк. Металург. Початок матчу: 14.00

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Металург Д: Бандура, Морозюк, Чечер, Воловик, Шина, Прийма, Мкртчян, Лазич (Піззеллі, 74), Соарес (Іванко, 87), Казарян (Голайдо, 64), Траоре

Чорноморець: Безотосний, Фонтанелла, П. Ковальчук (Балашов, 41), Кутас (Зубейко, 80), Донець, С. Ковальчук, Сетте, К. Ковальчук, Цигірлаш (Слинкін, 46), Вангелі, Діденко

49-а хвилина. ГОООООЛ. 3:0 Після навісу з кута поля, Сергій Ковальчук вибив м'яч у район 11-тиметрової позначки, звідки двічі пробивав Василь Прийма. Його перший удар був заблокований, але з другої спроби Прийма увігнав м'яч під поперечину!

38-а хвилина. ГГОООООЛ 2:0 Корнер заробили господарі, пішла подача на ближню стійку, Чечер зіграв на випередження (Фонтанельо помилився) і ударом головою вколотив м'яч у сітку! Голкіпер безсилий!

26-а хвилина. ГОООООЛ .1:0 Микола Морозюк виконав подачу з флангу, Дмитро Безотосний помилився на виході, а Траоре акуратно головою скинув м'яч у напрямку воріт! М'яч рикошетом від Донця влетів у сітку!

ТЕГИ: Металлург Донецкукраинская Премьер-лигаЧерноморец (Одесса)