18 грудня 2011, 14:29
0
15
Барселона виграла клубний Чемпіонат світу

У неділю, 18 грудня, було зіграно фінальний матч Чемпіонату світу з футболу серед клубів, в якому найкраща команда Європи - Барселона - не залишила шансів бразильському Сантосу - найсильнішому колективу Латинської Америки минулого сезону.

Барселона фактично зняла питання про переможця вже в перші 25 хвилин. Спочатку Мессі, скориставшись пасом Хаві, майстерно перекинув воротаря, потім вже Хаві пробив Барбозу метрів з 12-ти після прострілу Алвеша.

Остаточно добив Сантос на 45-й хвилині Фабрегас, який виявився наймоторнішим у штрафному суперника. Другий тайм за рахунку 3:0 став формальністю, проте Барселона неодноразово могла збільшити рахунок. Однак забити вдалося лише на 82-й хвилині - Мессі після пасу Алвеша переграв воротаря і пробив у порожні ворота.

Сантос міг розраховувати на гол престижу, але Неймар, якого багато хто вважає найкращим футболістом Бразилії в даний час, в ближньому бою не зумів переграти Вальдеса.

ВІДЕО: Чудова перемога Барселони над Сантосом