Ліга Чемпіонів: Ліон мінімально перемагає АПОЕЛ

14 лютого 2012, 23:35
0
8
Ліон приймає АПОЕЛ

Сьогодні, 14 лютого, відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, в якому Ліон створив велику кількість моментів, але задовольнявся лише одним голом у ворота АПОЕЛ.

Активніше за інших у Ліона зустріч почав Мішель Бастос, який став включати своїх партнерів подачами з лівого краю, серйозно нервуючи при цьому центральних захисників суперника Жорже і Кака. Після однієї з закідочек на газоні опинився Едерсон, але італійський рефері складу злочину не знайшов. Гостям непросто давалася гра у відборі, Ліон намагався відразу ж чітко позначити свою перевагу на Жерляне. Слабенько виглядала опорна зона АПОЕЛ, яка не могла в багатьох випадках надати належного опору при накатах французів. В цілому, темп тримався неспішний. Ліон, здавалося, повністю домінував на полі, проте по-справжньому гольових моментів створити не міг, а АПОЕЛ ближче хвилині до 20-ї став більш чіпко діяти в єдиноборствах.

Дебютна атака, яку можна охрестити як штурм кіпріотських воріт, трапилася на 25-й хвилині: Лісандро в оточенні кількох суперників упав, став просити пенальті, але м'яч Ліон зумів зберегти, завершивши епізод потужним пострілом Мішеля Бастоса з лінії штрафно - трішечки вище поперечини! Незабаром Олександр Лаказетт приблизно з тієї ж позиції створив загрозу, але його удар виявився ще більш невдалим - знову м'яч пройшов над створом. АПОЕЛ хоч і оборонявся майже всією командою на своїй половині поля, зрідка чіпляючись за м'ячі в центральній зоні, свою лінію, свою стратегію на поєдинок витримував, продовжуючи очікувати свого шансу. Тим паче, Ліон свої моменти не реалізовував.

У дебюті другої половини чудовий момент мав Едерсон: після тонкої передачі Бастоса Онорато переграв голкіпера, що отримавбив, здавалося, напевно в порожню рамку, але Пауло Жорже у відчайдушному підкаті виніс м'яч ледь не з стрічки! Ліон став нарощувати темп, тиск і швидкість у своїх атаках, але як і раніше вони не мали в собі такої загрози, з якою б АПОЕЛ не міг впоратися: кіпріоти дуже грамотно перекривали всі вільні зони поблизу своїх володінь, тому гравці передньої лінії господарів мали мало можливостей для маневрів.

На 58-й хвилині господарі таки добилися свого: Кріс зі своєї половини здійснив рейд до штрафного майданчика гостей і викотив м'яч під удар партнеру. Лаказетт пробив c незвичній позиції (лівого краю) - м'яч рикошетом від Пауло Жорже пешен під перекладину - 1:0!

Надалі АПОЕЛ не розсипався остаточно, але і ніякого опору супернику надати не міг. Ліону було важливіше не йти в атаку стрімголов, розраховуючи на 2-й м'яч, а утримати наявне перевагу. Швидше за все, таким чином міркував Ремі Гард. Саме з цієї причини, наприклад, на поле з'явився не Гоміс, а Йоанн Гуркюфф. З іншого боку, більш відчутну перевагу перед повторним виїзним поєдинком французам б не завадило. Однак Гуркюфф мало загострював, його роллю виявився контроль м'яча. Гард-таки віддав перевагу синиці в руках. 1:0 - мінімальна перемога Ліона. Незважаючи на абсолютну перевагу протягом усіх 90 хвилин, рахунок перед поєдинком представляється слизьким.

Ліон (Франція) - АПОЕЛ (Кіпр) - 1:0

Гол: Лаказетт (58)

Попередження: Пінту (52), Марсін (89)

Ліон. Стад Жерлан. Початок матчу: 21.45

Ліга Чемпіонів: Ліон vs АПОЕЛ або чудеса продовжаться

Арбітр: Паоло Тальявенто (Італія)

Ліон: Льоріс, Ревейєр, Коне, Кріс, А. Сіссоко, Гоналон, Чельстрем, Едерсон (Гуркюфф, 73), Бастос, Лаказетт (Бріан, 61), Лісандро

АПОЕЛ: Хіотіс, Боавентура, Кака, Паулу Жорже, Барбоса Мораїш, Елдер Соуза (Сілва Марсін, 73), Хараламбідіс (Мандука, 82), Пінту, Пурсайтідіс, Трічковскі, Аілтон (Соларі, 69)

58-я хвилина. ГООЛ 1:0 Капітан "Ліона" Кріс зі своєї половини здійснив рейд до штрафного майданчика гостей і викотив м'яч під удар партнеру. Лаказетт пробив. М'яч потрапляє в спину Пауло Жорже і рикошетом від неї над голкіпером врізався під поперечину! Рахунок в матчі відкрито!