Наставник Арсеналу: Ми виглядали безпорадно як в атаці, так і в захисті

16 лютого 2012, 10:06
0
8
Венгер: Це був наш найгірший матч

Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер після розгромної поразки від Мілана в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів сказав, що команда провела найгірший матч в єврокубках під його керівництвом.

"По суті, ми так і не зуміли увійти в гру, - цитує розчарованого Венгера офіційний сайт клубу. - Ми виглядали безпорадно, причому, як в атаці, так і в захисті. Шокований тим, що суперник переграв нас у всіх компонентах.

За 90 хвилин ми не створили нічого. Мабуть, це наша найгірша гра в єврокубках. Тепер, у нас не більше п'яти відсотків шансів на вихід у наступну стадію турніру, ми його практично покинули. Треба бути реалістами", - вважає Венгер.

Нагадаємо, в середу, 15 лютого, Мілан зробив серйозну заявку на вихід у чвертьфінал Ліги Чемпіонів, розгромивши у першому матчі 1/8 ЛЧ лондонський Арсенал з рахунком 4:0.

За матеріалами: Телеканал Спорт