ЛЄ: Ман Сіті упорався з Порту, Валенсія сильніша за Сток

Сьогодні, 16 лютого, відбулися перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

Порту (Португалія) - Манчестер Сіті (Англія) - 1:2

Гол: Варела (28) - Альваро Перейра (55-автогол); Агуеро (84)

Порту: Елтон, А.Перейра, Майкон, Данило (Мангала, 23, Дефур, 89), Роланду, Моутіньйо, Лучо, Режес, Х. Родрігес, Варела (Клебер, 78), Халк

Ман Сіті: Джо Харт, Річардс, Компані, Лескотт, Кліши, Яя Туре, Беррі, Сільва (Коларов, 83), Н. де Йонг, Насрі (Сабалета, 87), Балотеллі (Агуеро, 80)

28-ма хвилина. ГОЛ 1:0 Халк пройшов по лівому флангу, сильно прострілив у центр штрафного майданчика. Туди звідки не візьмись, виринув Варела, який у дотик переправив м'яч у сітку воріт Харта!

55-та хвилина. ГОЛ 1:1 З глибини поля послідувала передача на Балотеллі, той боровся за позицію на другому поверсі з Перейра. Чогось Елтон поліз на перехоплення і звільнив свої ворота. Перейра випадково в стрибку підставив під м'яч плече після чого той зрадницьки залетів у ворота!

84-та хвилина. ГОЛ 1:2 Яя Туре вийшов сам на сам, витягнув на себе голкіпера, але не став бити сам, не поскупився - віддав у центр на Агуеро і той у дотик переправив м'яч у порожні ворота!

Сток Сіті (Англія) - Валенсія (Іспанія) - 0:1

Гол: Топал (36)

Сток: Бегович, Вілкінсон, Шоукросс, Хут, Пеннант, Вілсон (Шоттон, 69), Паласіос (Вайтхед, 53), Делап, Етерінгтон, Крауч (Джером, 69), Уолтерс

Валенсія: Гуаїта, Бруно Сальтор (Мігел, 81), Деальберт, Рамі, Матьє, Топал, Тіно Коста, Фегулі, Жонас, Адуріс (Сольдадо, 79), Пьятті (Бернат, 89)

Трабзонспор (Туреччина) - ПСВ Ейндховен (Нідерланди) - 1:2

Гол: Адин (33) - Матавж (6); Тойвонен (11)

Трабзонспор: Зенгін, Челюстка, Гірай, Юмлу, Чех, Акгюн, Кольман (Аланзіньо, 46), Балчі (Межеєвські, 78), Адин, Йилмаз, Халіл Алтинтоп (Пауло Енріке, 72)

ПСВ: Ісакссон, Дерейко, Фільо, Манолев, Віллемс (Боума, 90), Хатчінсон, Стротман, Тойвонен, Мертенс (Вейналдум, 78), Ленс, Матавж