Ліга Чемпіонів: Марсель дотискає Інтер у кінцівці

22 лютого 2012, 23:35
0
11
Брандао бореться з Лусіо

Сьогодні, 22 лютого, відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, в якому Марсель приймав міланський Інтер.

З перших хвилин Марсель спробував продемонструвати супернику, хто господар і хто буде вести гру цього вечора. Виходило у підопічних Дешама дуже непогано, якщо говорити з точки зору глядача. У дебюті Олімпік практично не випускав Інтер за центр поля, показово прикривши італійців на їх половині, проте моментів у господарів не спостерігалося, а відповідно і Жуліо Сезар в гру не вступав. А от варто було Інтеру вперше в матчі збігати в контрвипад, як у Форлана виник чудовий шанс для того, щоб відкрити рахунок. Камбіассо прогулявся по лівому флангу, немов по бульвару, і зрозумів закид в центр штрафного, де Дієго, який перебував у положенні поза грою, в дотик пробив під поперечину - удар у уругвайця вийшов не найсильнішим, але Манданді довелося потрудитися, щоб перевести м'яч через поперечину .

Захищалися гості досить непогано, що змушувало гравців Марселя регулярно використовувати дальні удари. І якщо постріл Мореля з півполя був вже дуже неточний, то Аспілікуета ледь не закинув м'яч за спину Сезару - м'яч просвистів над поперечиною. Нерадзуррі знову відповіли вилазкою, але Сарате ледве не встиг на простріл від Хав'єра Дзанетті. Через хвилину момент трапився вже біля воріт Інтера: дует Діавара - Брандао замикав подачу зі штрафного - вийшло кострубато, і круглий проскакав поруч зі штангою.

За десять хвилин до перерви у міланців нарешті пройшла непогана комбінаційна триходівка за участю Снейдера, Камбіассо і Сарате, але Мауро з хорошої позиції пробив нехитро і в руки Манданди. У кінцівці тайму гості взагалі стали частіше перебувати на чужій половині, тим не менш по-справжньому небезпечних моментів грі не вистачало.

Другий тайм розпочався за вже знайомим сценарієм, тобто з чергових спроб Марселя навалитися на Інтер. Виглядало все це не найкращим чином, бо група атакуючих гравців господарів не знаходила нічого кращого, як вантажити м'яч в штрафний італійців верхом. Самуель з Лусіо на другому поверсі діяли надійно, а Брандао раз у раз був змушений лише імітувати боротьбу за м'яч.

Нерадзуррі ж не збиралися змінювати обрану Раньєрі стратегію, по великих святах проводячи атаки великою кількістю гравців і воліючи розраховувати на різкі вилазки двох-трьох атакерів. Майстерності у тих вистачало, але марсельці з ними справлялися. Могли гості стандарт реалізувати, коли беки господарів позіхнули Станковича, та тільки Деян слабо штовхнув м'яч в Манданду. На противагу цьому епізоду у Марселя вийшло створити свій напівмомент з гри: Андре Айю головою дотягнувся до кросу від правої бровки, але в рамку не влучив.

Загострення гри приніс ендшпіль зустрічі, коли старання господарів стали давати плоди. Так зусиллями свіжого Фанні марсельцям вдалося в штрафний на Айю навісити - Андре знову продавив опонента, але його удар не став проблемою для Сезара. Хлопці Дешама не опустили рук, Айю вистрілив з-за меж штрафного і кіпер Інтера вже був змушений рятувати, як то кажуть, по-справжньому. Сезар перевів удар на кутовий, але саме цей корнер і став фатальним. Вальбуена навішує, Андре знову виграє боротьбу за позицію і розпечатує ворота Інтреа - 1:0! Йшла 93-а хвилина зустрічі.

1:0 - Марсель перемагає вдома.

Марсель (Франція) - Інтер (Італія) - 1:0

Гол: Андре Айю (90 +2)

Попередження: Діавара (72) - Станкович (56), Ківу (67)

Марсель. Велодром. Початок матчу: 21.45

Арбітр: Джюнет Чакір (Туреччина)

Марсель: Манданда, Аспілікуета (Фанні, 78), Діавара, Нкулу, Морель, Амальфітано, Шейру (Каборе, 82), Вальбуена, А. Діарра, А. Айю, Брандао (Д. Айю, 71)

Інтер: Жуліо Сезар, Майкон (Нагатомо, 46), Самуель, Лусіо, Ківу, Х. Дзанетті, Камб’яссо, Станкович, Снейдер, Форлан, Сарате (Обі, 62)