Ліга Чемпіонів: Барселона знущається над Байєром

7 березня 2012, 23:44
0
21
Мессі знову видав!

Сьогодні, 7 березня, в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів іспанська Барселона забила 7 голів німецькому Байєру, а Лео Мессі став першим футболістом, який забив в одному матчі Ліги Чемпіонів одразу 5 голів.

З подробицями матчі і текстової трансляцією можете ознайомитися ТУТ

Дебют зустрічі вийшов неоднозначним. Барса з перших хвилин почала грати першим номером, однак в атаці у господарів виходило мало. Хаві пробив з небезпечного штрафного удару, але потурбувати юного Лено йому не вдалося. Байєр старанно грав у відборі, агресивно пресингуючи опонентів на кожній ділянці поля.

Свій перший момент Барселона створила під кінець десятої хвилини матчу, коли Фабрегас закинув м'яч на хід Мессі, який забіг у зону правого інсайда, Ліонель підробив м'яч і другим дотиком пробив у ближній кут, але переграти Лено не зумів. Вигравши підбір, Мессі прострілив на Педро, але його удар був заблокований. Барса не зменшила обертів, однак два поспіль моменти (удар Хаві зі штрафного і прорив Алвеша) нічим цікавим не завершилися.

Байєр перечекав бурю і став поступово відсувати гру до середини поля з нечастими атакувальними випадами. Звичайно, комбінаційний футбол у німців не клеївся, атака обривалася на третій-четвертій передачі, однак було видно, що Дутта підготував свою команду до такого розвитку подій, футболісти не впадали у відчай і, щільно обороняючись, іноді отримували шанс для переходу в швидкий наступ.

Проте один з таких епізодів обернувся крахом для Байєра. Захопившись атакою, в якій взяли участь футболісти гостей в кількості п'яти осіб, леверкузенці напоролися на контратаку синьо-гранатових. Хаві відправив у прорив Мессі, аргентинець помчав від оборони Байєра, вийшов на голкіпера і переграв того нетривіальним технічним прийомом, перекинувши м'яч у сітку! 1:0!

Байєр притиснувся до своїх воріт. Барселона неспішно, іноді навіть вальяжно, контролювала м'яч і вела гру, фармацевти зрідка розбурхували ідилічну картину своїми емоційними сплесками. Хаві ніяк не міг влучити у ворота своїми дальніми ударами, яких за весь перший тайм у виконанні в.о. капітана Барси набралося аж три.

У кінцівці тайму Барселона зуміла зміцнити свою перевагу зусиллями все того ж Мессі. Іньєста віддав акуратну передачу на Мессі, Ліонель змістився уздовж лінії штрафного, заразом відірвавшись від Бендера і заплутавши інших суперників, і послав м'яч у дальній кут воріт Лено! 2:0! Барселона могла оформляти розгром вже в першому таймі, але Лено врятував свої володіння від посягань Фабрегаса і Педро.

Початок другого тайму дав привід думати про те, що господарі поля почнуть балуватися і забивати, як у відомій дворовій футбольній грі, тільки на красу. Так і сталося. На другій хвилині тайму Мессі, Іньєста і Сеск намагалися розіграти комбінацію до певного, однак захисники Леверкузена впоралися з поставленим завданням.

Але незабаром Барса задала супернику завдання із занадто великою кількістю невідомих змінних. Сеск Фабрегас, звичайно, знав, де буде Мессі через секунду після його передачі, Ліонель прийняв м'яч і своїм м'яким ударом-закидушкою викликав у глядачів відчуття дежавю! 3:0! Байєр відповів класним моментом у Дердійока, проте удар швейцарця розминувся з ціллю.

Крістіан Тельо через пару хвилин після виходу на поле скористався класним пасом Фабрегаса і відправив м'яч у дальній кут воріт Лено! А через три хвилини Мессі забив свій четвертий і п'ятий командний м'яч у матчі: Ліонель використав помилку Лено і без зусиль послав м'яч у ворота точним ударом з близької відстані!

Чудово увійшовши у гру, Тельо висловив подяку Алвешу й оформив дубль! До речі, варто відзначити, що каталонці перебудувалися тактично і стали грати за схемою з трьома захисниками, та й ті були не потріьні. Байєр бігав без м'яча, а Барселона просто перекочувала м'яч в пошуках благодатного ґрунту для своїх атак. Одна з атак і проросла! Кейта покотив м'яч на Мессі, і аргентинець красиво підкрутив м'яч у кут воріт. Через якийсь час Белларабі точним ударом забив гол престижу, на цьому цей матч так і завершився.

Барселона (Іспанія) - Байєр (Німеччина) - 7:1 (перший матч - 3:1)

Голи: Мессі (25, 42, 50, 58, 85); Тельо (56, 62) - Белларабі (90)

ВІДЕО: П'ятірка Мессі. Барселона повністю ламає Байєр

Попередження: Рольфес (12), Кастро (45)

Барселона. Камп Ноу. Початок матчу: 21.45

Арбітр: Свен Моен (Норвегія)

Барселона: Вальдес, Дані Алвеш, Маскерано, Піке, Адріано (Муньєса, 63), Бускетс, Хаві (Кейта, 53), Іньєста (Тельо, 52), Мессі, Фабрегас, Педро

Байєр: Лено, Райнарц, Швааб, Топрак, Кадлец, Бендер (Шюррле, 55), Рольфес, Кастро, Ренато Аугусто (Ощипко, 67), Кісслінг, Дердійок (Белларабі, 56)