Екс-форвард Шахтаря вибиває Інтер з Ліги Чемпіонів

13 березня 2012, 23:41
0
10
Інтер приймає Марсель

Сьогодні, 13 березня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, в якому міланський Інтер на своєму полі переміг Марсель, але поступився йому дорогою в наступний раунд.

Інтер (Італія) – Марсель (Франція) – 2:1 (перший матч – 0:1)

Гол: Міліто (75); Пацціні (90 +5) – Брандао (90 +2)

Попередження: Дзанетті (23), Самуель (52), Станкович (90) – Діавара (67), Манданда (69)

Вилучення: Манданда (90)

Мілан. Джузеппе Меацца. Початок матчу: 21.45

Арбітр: Педро Проєнса (Португалія)

Інтер: Жуліо Сезар, Нагатомо, Самуель, Лусіо, Майкон, Х. Дзанетті, Полі (Камб’яссо, 74), Станкович, Снейдер (Обі, 57), Форлан (Пацціні, 58), Міліто

Марсель: Манданда, Аспілікуета, Діавара, Нкулу, Морель, Амальфітано, А. Діарра, Вальбуена (Шейру, 78), Мбіа, А. Айю (Брасільяно, 90), Ремі (Брандао, 88)

Фінальний свисток. Інтер вилітає з Ліги Чемпіонів.

90 +5 хвилина. ГОЛ 2:1 Пацціні реалізує пенальті, але навряд чи його це особливо порадує. Немає часу у Інтера!

90 +3 хвилина. ПЕНАЛЬТІ!! Манданда збиває Пацціні і отримує другу жовту картку. ВИДАЛЕННЯ воротаря!

90 +2 хвилина. ГООООЛ 1:1 Брандао забиває! І знову "Марсель" забиває у доданий час матчу! Манданда далеко вибив м’яч в поле, Брандао відштовхнув Лусіо і першим дотиком м’яча з 15-ти метрів переграв Жуліо Сезара!

85-я хвилина. Після подачі Лусіо з лівого кута штрафного захисники "Марселя" розступилися і дали Камб’яссо пробити головою з кількох метрів – вище!

75-я хвилина. ГООООЛ 1:0 Кутовий з лівого флангу, м’яч застряг у воріт "Марселя", Пацціні з кількох метрів влучив у Мореля, а Міліто на добиванні в упор не схибив!

72-я хвилина. Підступний удар головою М`Біа з 15-ти метрів, і Сезар біля лівої від себе штанги встиг відбити м’яч  убік! Кутовий.

68-я хвилина. Станкович прямим ударом зі штрафного перекинув і стінку, і ворота. Надто вже високо.

55-я хвилина. Далекий удар у ворота "Інтера" збив з ніг Лусіо на лінії штрафного. Бразилець у нормі.

52-я хвилина. Самуель двічі отримував усні попередження від арбітра і нарешті отримав жовту картку.

48-я хвилина. Ремі з правого флангу прострілив вздовж лінії воротарської, а Полі корпусом завадив Айю замкнути цей маневр.

46-я хвилина. Другий тайм стартував.

Перерва

45-я хвилина. Майкон з правої бровки накинув м’яч в гущу гравців, і Форлан пробив головою поруч із правою штангою.

37-я хвилина. Метрів з 30-ти завдано щільний удар по воротах "Інтера", Морель не потрапив у рамку.

32-я хвилина. Амальфітано справа готувався увірватися в штрафну, але підштовхнув у спину Нагатомо, свисток.

28-я хвилина. Айю прийняв м’яч на лінії штрафної, розвертався навколо осі і залишився ні з чим, так як м’яч у нього жорстко відібраний.

23-а хвилина. Невдалий пас Форлана тому, і Дзанетті довелося ціною жовтої картки заважати суперникові перехопити м’яч.

18-я хвилина. Аспілікуета видав красиву діагональ на 11-метрову позначку, і Ремі головою пробив поруч із лівою штангою, перестрибнувши Майкона.

17-я хвилина. Довгий навіс в штрафну площу Жуліо Сезара, Діавара підставив голову, і м’яч відлетів за межі поля.

11-я хвилина. Ще один офсайд в нашому матчі, цього разу Міліто поквапився з ривком на оперативний простір.

10-я хвилина. Міліто без всяких перешкод замикав простріл з правого флангу і грудьми з трьох метрів пробив у Манданда!

9-а хвилина. Майкон на якісь лічені сантиметри опинився в положенні поза грою на правій брівці.

8-а хвилина. Неймовірний момент у "Інтера" після серії коротких передач в штрафний гостей, Снейдер з семи метрів міг бити куди завгодно, але потрапив в лежачого голкіпера!

6-а хвилина. Ремі тонким пасом ледь не вивів Вальбуена на суперпозицію для удару, але Матьє чекав передачі в іншу зону!

3-я хвилина. Жвавий старт у нас, Вальбуена щільно з середньої дистанції стрельнув, і Жуліо Сезар вже вступив в гру.

2-а хвилина. Відразу ж жорстке зіткнення з ризиком отримати жовту картку. Майкон зрубав Андре Айю