Фотогалерея: Рекорд Баварії і джокер Брандао. Найкращі моменти матчів 1/8 фіналу ЛЧ

14 березня 2012, 16:10
0
8
Брандао вивів Марсель до чвертьфінал Ліги Чемпіонів

У вівторок, 13 березня, стали відомі ще два чвертьфіналісти Ліги Чемпіонів, якими стали Баварія і Марсель.

Мюнхенський клуб у домашньому поєдинку з Базелем довів випадковість виїзної поразки 0:1 і відвантажив швейцарцям сім м'ячів, тим самим встановивши рекорд плей-офф Ліги Чемпіонів.

Марсель на міланському Сан-Сіро зумів добути потрібний результат для проходу до наступного раунду. Інтер лише в другому таймі зрівняв шанси команд після виїзної поразки, проте вийшов на заміну колишній форвард донецького Шахтаря Брандао своїм голом вивів французький клуб у чвертьфінал. Навіть реалізований пенальті не допоміг нерадзуррі, тому що часу на ще один м'яч уже не було.

Найкращі моменти матчів 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів - у новій фотогалереї на СПОРТ bigmir)net.