Феноменальні баски: Атлетик не залишив шансів МЮ

15 березня 2012, 21:52
0
8
Атлетик дав урок МЮ

У четвер, 15 березня, в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи Атлетік з Більбао впевнено переміг грізний Манчестер Юнайтед.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Матч

Атлетик - МЮ - 2:1

Голи: Льоренте (23); де Маркос (65) - Руні (80)

Попередження: Сусаета (55) - Рафаель (60); Погба (72)

(Перший матч - 3:2)

Початок матчу: 20:00

Атлетик: Ірайсос - Ауртенече, Аморебієта, Іраола, Ітурраспе, Оскар де Маркос, Еррера (Іньїго Перес, 82), Хаві Мартінес, Льоренте (Токейро, 40), Сусаета, Муньяїн (Сан Хосе, 88)

Тренер: Марсело Б'єлса

МЮ: де Хеа - Евра, Фердінанд (Смоллінг, 63), Еванс, Рафаел, Гіггз (Уелбек, 68), Пак Чжи Сун, Каррік (Погба, 63), Янг, Клеверлі, Руні

Тренер: Алекс Фергюсо

Хронологія матчу

1-а хвилина. Пак віддавав пас на хід Руні, Уейн пробив у дотик на вході в штрафну, але удар у форварда МЮ не вийшов.

3-тя хвилина. Сусаета небезпечно пробив штрафний метрів з 25-ти - м'яч влучив у сітку із зовнішнього боку воріт, перед цим зачепивши голову футболіста, який стояв у стінці! Від кутового манкуніанці відбилися.

7-ма хвилина. Сусаета бив з кута штрафного, захисник встиг підставити ногу, після чого де Хеа спокійно спіймав м'яч. В атаці у відповідь Ешлі Янг подавав у штрафний Атлетика, але точно в руки Ірайсосу.

9-та хвилина. Аморебієта у відмінному підкаті заблокував удар Янга з десяти метрів! Каррік виводив партнера на побачення з воротарем Атлетика, але відмінно зіграв захисник!

12-та хвилина. Все-таки цікава команда Атлетик - виграють у поєдинку з МЮ, але не закриваються в своєму штрафному, а намагаються грати першим номером, на радість своїм уболівальникам! Відмінний приклад для наслідування.

14-та хвилина. МОМЕНТ! Найпростіша стінка стала повною несподіванкою для МЮ, Муньяїн вивалився на ударну позицію і з 15-ти метрів зарядив у штангу! Де Маркос добивав по порожніх воротах, але з п'яти метрів схибив! Всі присутні на тренерській лавці Атлетика синхронно схопилися за голову.

19-та хвилина. Манчестеру вдалося взяти м'яч під свій контроль. Але поки що далі центру поля підопічні Фергюсона не просуваються.

21-ша хвилина. Поки гра заспокоїлася, нагадаємо, що на вихідних МЮ виграв у Вест Бромвіча і вперше з початку сезону очолив турнірну таблицю англійської Прем'єр-ліги. Атлетик в свою чергу поступився Осасуні, погіршивши свої шанси в боротьбі за лігочемпіонівське четверте місце.

23-тя хвилина. ГООООООЛ! Льоренте забиває класний м'яч! Закид з глибини поля, Фернандо, не дозволяючи м'ячу опуститися, б'є зльоту в нижній кут! Де Хеа не встиг зреагувати, а Ріо Фердинанд виступав у ролі статиста!

26-та хвилина. Муньяїн, який відповідає за атаку Атлетика, відпрацював у захисті в своєму штрафному і вибив м'яч далеко в поле.

27-та хвилина. Гіггз! Янг з кута штрафний виконав м'яку подачу на дальню штангу, звідки Райян пробивав головою, здавалося б, напевно, але захисник встиг підставити свою голову під м'яч - всього лише кутовий!

29-та хвилина. МЮ закрутив карусель у штрафній Атлетика, змусивши Аморебієта поспішно виносити м'яч куди подалі.

32-га хвилина. Якщо манкуніанці розраховують пройти в чвертьфінал Ліги Європи, їм потрібно забивати тепер тричі і не пропускати при цьому. Двох голів вже не вистачить.

35-та хвилина. Оборона Атлетика занадто близько притискається до своїх воріт, як би чого з цього не вийшло.

36-та хвилина. Гіггз подавав кутовий - Ірайсос впевнено грає на виході.

39-та хвилина. Льоренте (форвард!) відібрав м'яч Гіггза біля кутового прапорця на своїй половині поля, після чого намагався почати атаку, але влучив в арбітра!

40-ва хвилина. Цікавий хід від Б'єлси: Льоренте залишив поле, замість нього вийшов Токейро. Швидше за все у Фернандо травма, інакше пояснити цю заміну не можна.

42-га хвилина. Трибуни Сан-Мамеса затягнули пісню на підтримку своєї команди, поки Рафаелю надають медичну допомогу.

44-та хвилина. Атлетик втратив м'яч у центрі поля, Руні рвонув в контратаку і віддав точний пас на Янга, Ешлі втік від Ітурраспе, а от від підкату Аморебієта не зумів. Кутовий нічого небезпечно не приніс.

48-ма хвилина. Сусаета непогано приклався по м'ячу метрів з 25-ти - трохи неточно.

50-та хвилина. Баски чудово контролюють м'яч на половині поля МЮ. Еррера ефектним фінтом п'ятою ледь не пройшов Пака, але кореєць вчасно поставив корпус. А якби пройшло ... Фанати футболу мають пам'ятати фінт Фернандо Редондо, коли той ще грав за Реал.

54-та хвилина. АААА! Що творить Іраола! Захисник і капітан Атлетика переграв чотирьох футболістів МЮ, щоразу прибираючи суперника на замаху, а потім легко катнув м'яч в кут, але не влучив лічені сантиметри!

55-та хвилина. Сусаета заробив гірчичник на Евра.

56-та хвилина. Ну скільки можна! Токейро з лінії штрафного не влучив у ворота. Абсолютно вільним був форвард, міг прийняти, подивитися, покурити і забити гол, а не посилати м'яч на трибуни!

58-та хвилина. Знайшов фінт Редондо, до речі, у грі проти МЮ!

60-та хвилина. МЮ просто не знає, як грати проти Атлетика. Або може команда Фергюсона чекає кінця зустрічі, щоб у черговий раз виявити свій характер?

63-тя хвилина. Подвійна заміна в складі МЮ: Смоллінг і Погба вийшли замість Фердинанда і Карріка.

65-та хвилина. ГООООООЛ! Іраола подав з флангу, Токейро поборовся зі Смоллінгом, м'яч потрапив до Оскара де Маркоса, який з десяти метрів розстріляв де Хеа! 5:2 за сумою двох матчів.

68-ма хвилина. Фергюсон, схоже, капітулює: Гіггз залишив поле, вийшов Уелбек.

72-га хвилина. Погба отримав жовту картку.

74-та хвилина. ТОКЕЙРО б'є головою з чотирьох метрів вище воріт! Ідеальний навіс видав Іраола!

78-ма хвилина. Іраола під кутом виходив сам на сам з де Хеа, але занадто зблизився з воротарем і не зумів пробити повз нього!

80-та хвилина. ГООООООЛ! Руні! Уейн завдає фантастичний удар метрів з 23-х - точно в дев'ятку! Ну що, побачимо реінкарнацію МЮ?!

84-та хвилина. ДЕ МАРКОС бив з гострого кута, але не влучив під дальню штангу! Все почалося з пресингу в штрафному МЮ!

86-та хвилина. Сусаета бив штрафний метрів з 30-ти - м'яч від стінки пішов на кутовий, з яким впорався Еванс.

87-ма хвилина. Рафаель почав обігравати Переса в свєму воротарському і подарував Атлетіко кутовий. Хоч удару і не було, але час-то втрачено.

88-ма хвилина. Сан Хсе вийшов замість Муньяіна. Б'єлса вирішив потягнути час і зміцнити оборону.

89-та хвилина. Уелбек пробив метрів з 25 в нижній кут - Ірайсос перевів м'яч на кутовий!

90-та хвилина. Янг подавав штрафний, але Токейро вибив м'яч. Арбітр додає три хвилини. МЮ прийшов час згадати героїчний фінал 99-го року.

Арбітр дає фінальний свисток. Не справдився прогноз Руні - не виграє МЮ Лігу Європи, принаймні, цього року.
За матеріалами: СПОРТ bigmir) net