Фотогалерея: Красиве вбивство в Мадриді і трилер у Лондоні. Найкращі моменти матчів Ліги Чемпіонів

5 квітня 2012, 13:38
0
11
Реал красиво розгромив АПОЕЛ

У середу, 4 квітня, були зіграні два матчі чвертьфіналу Ліги Чемпіонів, за підсумками яких визначилися останні учасники наступної стадії турніру.

Мадридський Реал на своєму полі після виїзної перемоги з рахунком 3:0 повторно розгромив кіпрський АПОЕЛ - 5:2.

Челсі  трохи потріпав нерви своїм уболівальникам. Після виїзної перемоги над Бенфікою (1:0) Сині насилу обіграли португальців - 2:1.

Найкращі моменти чвертьфінальних матчів Ліги Чемпіонів - у новій фотогалереї на СПОРТ bigmir)net.

ТЕГИ: Лига ЧемпионовРеал (Мадрид)Челси (Лондон)АПОЭЛБенфика (Лиссабон)