14 квітня 2012, 15:31
0
40
Ліверпульське дербі

Сьогодні, 14 квітня, відбувся півфінальний матч Кубка Англії, в якому Ліверпуль в кінцівці матчу зломив опір Евертон.

Ліверпуль - Евертон - 2:1

Гол: Суарес (62); Керролл (87) - Елавіча (24)

Попередження: Шкртел (59) - Дістен (38), Елавіча (59)

Ліверпуль. Уемблі. Початок матчу: 14:30

Ліверпуль: Джонс, Каррагер, Шкртел, Аггер, Джонсон, Спірінг, Хендерсон (М. Родрігес, 75), Джеррард, Даунінг (Белламі, 84), Суарес, Керролл

Евертон: Ховард, Невілл, Хейтінга, Дістен, Бейнс (Анічебе, 88), Д. Гібсон, Кейхілл, Феллайні, Осман, Елавіча, Гейе

Хронологія матчу:

3-я хвилина. Перший непоганий момент по воротах "Евертона"! Керолл по правому краю увійшов в штрафну площу, зробив передачу на лінію карного майданчика, звідки по воротах сходу пробив Спірінг. Вище воріт!

6-а хвилина. Лейтон Бейнс пробив по воротах! Вдалося підняти м'яч над стінкою, але точності не вистачило. Трохи вище воріт.

15-я хвилина. Аггер виконав штрафний удар, але влучив прямо в стінку. Однак, атака "Ліверпуля" продовжилася, і закінчилася вона ударом Шкртела з меж штрафної площі. Прямо в руки Ховарду.

21-я хвилина. Елавіча наважився пробити ножицями в стрибку через себе, але вийшло прямо в руки Джонсу.

23-а хвилина. Довга передача з глибини поля на Суареса, помічник арбітра зміг побачити не самий очевидний офсайд у гравця "Ліверпуля".

24-я хвилина. Гооол 0:1 Нікіца Елавіча, супербомбардір Евертона, відкриває рахунок! Аггер і Каррагер довго думали в своїй штрафній площі, хто буде виносити м'яч, в результаті Джеймі потрапив в гравця суперника, від якого м'яч відскочив до Елавіча. Вийшов виходь один на один, і форвард "Евертона" впевнено відправив м'яч повз Бреда в дальній кут!

27-я хвилина. Атака "Ліверпуля" лівим флангом закінчилася подачею у виконанні Даунінга. Занадто сильно, пролетів м'яч повз Керолла, який дальню штангу закривав.

35-я хвилина. Даунінг виконав подачу з лівого флангу в штрафний майданчик, Кехілл виніс м'яч. Повторний навіс пішов звідти ж ліворуч, тепер прямо в руки Ховарду.

47-я хвилина. Убивчий момент у Керолла! Навіс з правого флангу на дальню штангу, де Керолл вистрибнув вище Невілла, але якимось дивом не потрапив головою в ближній кут! Схопився за голову Далгліш, схопилися за голову вболівальники "Ліверпуля", сам Керолл футболку на голову одягнув.

62-я хвилина. Гооол 1:1 Суарес зрівнює рахунок! Чудовий гольовий пас у виконанні Дістен! Жахлива помилка захисника, який відправив форварда "Ліверпуля" один на один зі своїм голкіпером, і уругваєць використав цей момент без помарок!

77-я хвилина. Керолл зміг обіграти перед штрафним майданчиком "Евертона" захисника, вирвався на ударну позицію і найнебезпечніший удар завдав низом! Поруч зі штангою!

87-я хвилина. ГООООЛ 2:1 Белламі зліва виконав той самий штрафний удар, і Керрол, перебуваючи спиною до воріт, зміг головою переправити м'яч у дальній кут!

89-я хвилина. Могли добивати футболісти "Ліверпуля" суперника! Практично в упор розстрілювали ворота "Евертона", Ховард зміг відбити!