Сухе дербі: Арсенал і Челсі розійшлися мирно

21 квітня 2012, 15:41
0
5
Торрес провів черговий блідий матч

СПОРТ bigmir)net пропонує Вашій увазі текстову трансляцію центрального матчу 35-го туру Англійської Прем'єр-ліги між Арсеналом і Челсі.

Англійська Прем'єр-ліга. 35-й тур

Арсенал - Челсі - 0:0

Попередження: Росіцкі (30), Ван Персі (50), Абу Діабі (76) - Малуда (49), Кехілл (54), Босінгва (72), Коул (81)

Початок матчу: 14:45. Арбітр: Майкл Дін

Арсенал: Щесни - Санья, Косьельні, Вермален, Гіббс, Ремзі, Уолкотт (Жервіньо, 60), Росіцкі (Абу Діабі, 65), Окслейд-Чемберлейн (Андре Сантос, 70), Сонг, Ван Персі

Тренер: Арсен Венгер

Челсі: Чех - Босінгва, Кехілл, Бертран (Коул, 77), Террі, Малуда, Ромеу (Мікель, 66), Ессьєн, Калу (Мата, 74), Торрес, Старрідж

Тренер: Роберто Ді Матео

У підсумку - суха нічия. Таким чином, Арсенал залишається на третьому місці з 65 очками, у Ньюкасла і Тоттенхема по 59 балів і по дві гри в запасі. Челсі - шостий (58).

Чотири хвилини додав арбітр, але за цей час жодна команда не створила нічого небезпечного.

89-я хвилина. Босінгва перервав тонку передачу Ван Персі на Андре Сантоса! В атаці у відповідь Щесни довелося виходити за межі штрафного, щоб не дозволити прийняти передачу від Мати. Старрідж з центру поля бив по порожніх воротах, але удар у Даніеля не вийшов.

86-я хвилина. МОМЕНТ! Жервіньо вивів Ван Персі на ударну позицію під кутом, Робін обіграв Террі, потім Чеха, потім підробив м'яч під ліву ногу, але воротар встиг перекрити кут і відбив м'яч!

83-я хвилина. Ван Персі вивалився на ворота під гострим кутом після того, як Террі не зумів перехопити передачу, але удар у форварда взагалі не вийшов. Правою, неробочої ногою бив голландець.

80-а хвилина. Робін Ван Персі впав у штрафному Челсі в боротьбі з Террі - арбітр мовчить.

77-я хвилина. Трибуни Емірейтс свистом зустріли Ешлі Коула, який замінив Бертрана.

76-я хвилина. Абу Діабі грубо підкотився під Ессьєна - жовта.

75-я хвилина. Ессьєн б'є здалеку, потрапляє в захисника, після чого Мата з офсайду відправляє м'яч у сітку воріт. Гол не зараховано.

74-я хвилина. Мата буде догравати матч замість Калу.

72-я хвилина. Босінгва змусив Майкла Діна дістати з кишені жовту картку.

71-я хвилина. Ван Персі скинув м'яч на Абу Діабі, той бив з лінії штрафного, але захисник Челсі самовіддано кинувся під м'яч!

70-я хвилина. Арсен Венгер завершив ротацію - Окслейд-Чемберлейн поступився місцем на полі Андре Сантосу.

69-я хвилина. Старрідж знову завдає удар з кута штрафного - голкіпер Арсеналу парирує!

67-я хвилина. Старрідж б'є з-за штрафної, м'яч потрапляє в захисника, після чого летить в руки Щесни.

66-я хвилина. Є заміна і у Челсі: Мікель змінив Ромеу.

65-я хвилина. Друга заміна у складі Арсеналу: замість Росіцкі вийшов Абу Діабі.

64-я хвилина. Ван Персі зі штрафного запустив м'яч на трибуни. Не йдуть удари в головного бомбардира Арсеналу.

63-а хвилина. Кехілл збив Ван Персі перед штрафним Челсі. Метрів 25 до воріт.

60-я хвилина. Уолкотт, схоже, отримав травму. Замість нього вийшов Жервіньо.

58-я хвилина. Ван Персі увійшов в штрафну Челсі, але забарився, в результаті був відтіснений Террі до лицьової лінії. Робін таки зумів прострелити, але Чех перехопив м'яч.

54-я хвилина. Кехілл отримав картку. Розійшлися футболісти обох команд. За десять хвилин три попередження.

51-я хвилина. Торрес у штрафній Арсеналу ефектно намагався проскочити повз Сонга і Косьельні, але останній у підкаті вибив м'яч.

50-я хвилина. Тут же Ван Персі був попереджений за грубий підкат проти Ессьєна.

49-я хвилина. Малуда за зрив атаки Арсеналу заробив жовту картку.

Другий тайм почався.

-------------------------------------------------- ------------------------------

Перерва.

45 +1- а хвилина. Арсенал класно вийшов з оборони в атаку, але в завершальній фазі Окслейд-Чемберлейн не зумів обіграти Босінгва!

44-я хвилина. Ван Персі бив з кута воротарського майданчика, але влучив точно в Чеха! Сонг видав шикарну передачу на свого капітана!

43-я хвилина. Террі бив головою після подачі уловом - мимо!

42-я хвилина. Поперечину! Ван Персі подав штрафний, Косьельні залишили одного перед воротами, захисник бив головою, здавалося, напевно, але за Чеха зіграв каркас! Пощастило Челсі!

39-я хвилина. Росіцкі розігнав контратаку Арсеналу, але Уолкотт не зумів подати повз Террі. Кутовий традиційно був безрезультатним. Перед цим Бертран ледь не обігнав Санья, програючи при цьому метрів п'ять, але Бакарі поставив корпус, не дозволивши лівому захиснику Челсі увірватися в штрафну.

36-я хвилина. Ван Персі подавав штрафний на Сонга, але Террі буквально зняв м'яч з голови Олександра! Кутовий нічим небезпечним не завершився.

34-я хвилина. Гра перемістилася у центр поля. Команда часто помиляються, через що ми поки не бачимо осмислених дій в атаці.

30-я хвилина. Росіцкі заробив жовту картку за фол на Ессьєн.

29-я хвилина. Челсі як і в грі з Барселоною дуже впевнено захищається. Каноніри ніяк не можуть вивести когось на ударну позицію.

26-я хвилина. Щесни вийшов за межі штрафного майданчика, щоб випередити Калу, але по м'ячу не влучив, на щастя Арсеналу поруч був Косьельні, який і врятував команду від гола.

24-я хвилина. Малуда подавав кутовий, Торрес пробив головою, але влучив у захисника, потім вже Кехілл бив з кута воротарського - над поперечиною!

23-а хвилина. Бертран прострілював після рейду по лівому флангу, але Кліші вибив м'яч на кутовий!

22-я хвилина. Поступово Арсенал заволодів ініціативою, Челсі намагається грати на контратаках.

19-я хвилина. Ван Персі вийшов сам на сам з Чехом після закидання від Санья, Робін перекинув воротаря, але влучив у поперечину. Правда, все це було вже після того, як арбітр зафіксував офсайд.

18-я хвилина. Щесни спокійно ловить м'яч після удару Босінгва.

16-я хвилина. Чех впевнено зіграв на виході під час подачі кутового. В атаці у відповідь Торрес подавав з флангу, але так само надійно грає і Щесни.

13-та хвилина. МОМЕНТ! Уолкотт подає штрафів з лівого флангу, ван Персі відривається від захисника і з двох метрів б'є зльоту ногою, але потрапляє в штангу!

10-я хвилина. Торрес не встиг на простріл від Бертранд з лівого флангу, до того ж у Фернандо був офсайд.

8-а хвилина. Нагадаємо, що в першому колі Арсенал здобув феєричну перемогу на поле Челсі з рахунком 5:03! Команда ді Матео спробує взяти гідний реванш.

7-я хвилина. Калу в боротьбі з Санья впав у штрафному канонірів, але арбітр пенальті не дає.

6-а хвилина. Торрес відібрав м'яч на половині поля Арсеналу, але от толком прийняти пас в штрафний іспанець не зумів.

5-а хвилина. Перший удар по воротах завдає Томаш Росіцький, пробиваючи з 20-ти метрів - Чех парирує!

4-я хвилина. Поки Челсі тримає м'яч на своїй половині поля без просування вперед.