РПЛ: ЦСКА знову другий, Спартак не дав виграти Динамо

0
30
Спартак не зміг впоратися з Динамо

Сьогодні, 2 травня, відбулися матчі 42-го туру російської Прем'єр-ліги.

Турнірне становище: 1. Зеніт - 85, 2. ЦСКА - 72, 3. Динамо - 70, 4. Спартак - 69, 5. Анжі - 67,6. Локомотив - 65, 7. Рубін - 65,8. Кубань - 59

Кубань - Анжі - 2:2

Гол: Цораєв (39); Армаш (61) - Буссуфа (14), Ето’О (22)

Кубань: Белєнов, Лоло, Зелао, Армаш, Жавнерчик, Тлісов, Фідлер (Уренья, 79), Букур (Бугаєв, 90), Піццеллі, Цораєв (Соснін, 85), Траоре

Анжі: Габулов, Логашов, Самба, Ж.Карлос, Тагірбеков, Ахмедов, Жусілей, Буссуфа (Шатов, 68), Лахіялов (Карсела-Гонсалес, 68), Жирков, Ето’О

14-та хвилина. ГОЛ 0:1 Ето'О розібрався із захисником, прострілив до дальньої штанги, звідки Буссуфа трохи кострубато, але все-таки послав м'яч у ворота!

22-га хвилина. ГОЛ 0:2 Після швидкого викиду м'яча у гру через бічний Ето`О, отримавши м'яча, відразу відправив його у дальній кут! Бив Самуель з-за меж штрафного! Гарний м'яч! Стрибок Белєнова не врятував господарів!

39-та хвилина. ГОЛ 1:2 Сильний удар Давида з-за меж штрафного - і м'яч у воротах!

61-ша хвилина. ГОЛ 2:2 Після передачі Піццеллі Ігор Армаш з 4-5 метрів головою пробив у правий кут! Рахунок господарі зрівняли!

Локомотив - ЦСКА - 0:3

Гол: Думбія (8-пенальті); Тошич (78, 88)

Видалення: да Кошта (7)

Локомотив: Гільєрме (Фільц, 65), Шишкін, Бурлак, да Кошта, Єщенко, Глушаков, Сапатер, Григор'єв, Торбінський (Сичов, 71), Майкон, Кайседо (Обінна, 46)

ЦСКА: Акінфеєв, Набабкін (Шемберас, 46), А. Березуцький, Васін, Щенніков, Алдонін, Вернблум, Муса (Секу, 62), Хонда, Тошич, Думбія (Нецид, 89)

7-ма хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Думбія вискочив після помилки та Кошти один на один із Гільєрме, довелося португальцю фолити! Ще й ВИДАЛЕННЯ!

8-ма хвилина. ГОЛ 0:1 Думбія впевнено реалізує пенальті!

78-ма хвилина. ГОЛ 0:2 Думбія шикарно розібрався із Сапатеро на вході у штрафну, після чого віддав на Тошича, той обіграв відразу двох захисників, вийшов один на один із Фільцовим і не залишив тому шансів.

88-ма хвилина. ГОЛ 0:3 Пробивав Тошич зі штрафного у ближній кут, м'яч влучив у "стінку" і полетів у протилежну "дев'ятку".

Спартак - Динамо - 1:1

Гол: Арі (47) - Кураньї (3)

Спартак: Ар. Ребров, К.Комбаров, Пареха, С. Родрігес, Макеєв, Каріока, Зотов, Макгіді, Дзюба (Білялетдінов, 75), Арі, Еменіке

Динамо: Шунін, Вілкшир, Риков, Фернандес, Гранат, Семшов (Юсупов, 58), Нобоа, Самедов, Місімович, Джуджак (Кокорін, 59), Кураньї

3-тя хвилина. ГОЛ 0:1 Помилилася оборона Спартака у центрі, давши Кураньї потужно пробити з дуги штрафного у кут, Ребров м'яча торкнувся, але врятувати не зміг!

47-ма хвилина. ГОЛ 1:1 Еменіке почав атаку по правому флангу, увійшов у штрафний майданчик і прострілив на Арі, перший удар заблокував захисник, м'яч знову відлетів на бразильця, повторний постріл того влучив у кут воріт Шуніна!

Рубін - Зеніт - 2:2

Гол: Рязанцев (8); Натхо (59) - Семак (50); Аршавін (68)

Рубін: Рижиков, Кузьмін, Шаронов, Навас, Ансальді, Натхо, Р. Єрьоменко, Рязанцев, Караденіз (Касаєв, 73), Давидов (Дядюн, 84), Вальдес (Боккетті, 62)

Зеніт: Жевнов, Анюков, Алвеш, Ломбертс, Лукович, Денисов, Файзулін (Розіна, 68), Семак, Канунніков (Бистров, 59), Аршавін, Бухаров (Хусті, 77)

8-ма хвилина. ГОЛ 1:0 Караденіз зліва виконав передачу до воротарського майданчика, ніхто до м'яча не доторкнувся, чомусь ще й Ломбертс пропустив м'яча, дозволивши Рязанцеву відправити його у лівий кут, опинившись віч-на-віч із Жевновим!

50-та хвилина. ГОЛ 1:1 Аршавін відпасував на Семака до лінії штрафної, той одним дотиком м'яча приборкав, а другим, з лівої ноги, сильно пробив по м'ячу, що летів, - з рикошетом від землі м'яч залітає у правий кут!

59-та хвилина. ГОЛ 2:1 Після навісу Караденіза зліва м'яч відскочив до Натхо, який з лінії штрафного, прийнявши м'яча на груди, сильно пробив, а після невеликого рикошету м'яч заскочив потужно у ворота! Майже по центру!

68-ма хвилина. ГОЛ 2:2 Семак відібрав м'яча на чужій половині поля, Денисов справа відпасував у центр, а вже Аршавін метрів з 15 пробив у правий нижній кут - точно!

ТЕГИ: Российская Премьер-лигаДинамо (Москва)Спартак (Москва)Зенит (Санкт-Петербург)Локомотив (Москва)